Ogrzewanie, oświetlenie i dekoracja - biokominek do ogródków letnich

Ogrzewanie, oświetlenie i dekoracja - biokominek do ogródków letnich

Sezon wiosenno-letni to czas wytwornych przyjęć koktajlowych w hotelowych ogrodach, romantycznych wesel w plenerze, długich rozmów w ogródkach piwnych, czy prywatek na tarasie. Jedyną przeszkodą w doskonałej zabawie do późnych godzin nocnych może stać się wieczorny chłód. Jak rozwiązać ten problem? Czytaj dalej

 

Piękno przyrody i świeże powietrze są dodatkowymi atutami podczas organizowania wiosną i latem plenerowych imprez. Polska pogoda bywa jednak kapryśna i trudna do przewidzenia. Z pomocą przychodzą nowoczesne urządzenia grzewcze przeznaczone specjalnie dla usługodawców realizujących wydarzenia w plenerze.


Ogrzewacze zewnętrzne – propozycja dla właścicieli restauracji, hoteli i ogródków piwnych


Ogrzewacz gazowy daje nie tylko ciepło

-  Chłodne wieczory nie muszą zmuszać gości do rezygnowania z uroków ogrodów czy tarasów. Gazowe ogrzewacze zapewnią komfort termiczny, a także nadadzą przestrzeni czarującego klimatu. Dzięki nim każde przyjęcie będzie trwało do białego rana.  Największą zaletą ogrzewacza gazowego jest naturalna wizja ognia, która ucieszy każde oko. – Wśród urządzeń tego typu zdecydowanie wyróżnia się ogrzewacz gazowy PATIO – mówi Sylwester Kałwiński z firmy Kratki.pl.


Ogrzewacz gazowy daje nie tylko ciepło

 

Czytaj również: Ogród dopracowany w każdym szczególe, czyli o lampach do ogrodu


– Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także samodzielnym elementem dekoracyjnym. Zastosowany nowoczesny palnik ceramiczny jest osłonięty z każdej strony szkłem, dzięki czemu migające płomienie można obserwować ze wszystkich punktów w przestrzeni, a ciepło rozchodzi się równomiernie, co jest największą zaletą w ogródkach piwnych i restauracyjnych. – podkreśla ekspert. Docenią to osoby, którym zależy na wytwornych i eleganckich uroczystościach pod gołym niebem.


Biokominki ku ozdobie i nie tylko

Biokominki wolnostojące mają tę zaletę, że można ustawiać je w dowolnym miejscu, nie zważając na techniczne aspekty. – Na duże imprezy w hotelowym patio, a także wesela lub przyjęcia w ogrodzie, proponujemy modele TANGO i ECHO. Są niewielkie, więc można ustawiać je nie w jednym, a kilku miejscach – mówi Sylwester Kałwiński. – Klimatu, który zbuduje tańczący przed gośćmi weselnymi żywy ogień, nie da się zapomnieć – dodaje. Biokominek TANGO kształtem przypomina sześcian. Płomień otoczony jest szybami z czterech stron, które chronią go przed mocniejszymi podmuchami wiatru. ECHO natomiast ma eliptyczną obudowę, o nieco futurystycznym charakterze, która uświetni wytworne wydarzenia. Oba modele łączy jedno – ekologia i bezpieczeństwo. Urządzenia są zasilane bioetanolem, więc z powodzeniem można wykorzystać je także we wnętrzach. Alternatywą do biokominków niewielkich rozmiarów jest ROMEO – elegancki model, który sprawdzi się w ogrodach z bujną zielenią lub na dużych tarasach.

 

Biokominki ku ozdobie i nie tylko

 

Czytaj również: Oświetlenie zewnętrzne do ogrodu - o tym warto wiedzieć


Ogrzewacze zewnętrzne umożliwiają organizowanie wydarzeń pod gołym niebem, dając wystarczającą ilość ciepła oraz kreując romantyczny klimat.


Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15789 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >