Oknobus firmy Stolbud z Włoszczowa. Objazdowa ekspozycja okien.

Oknobus firmy Stolbud z Włoszczowa. Objazdowa ekspozycja okien.

Uwzględniając specyfikę tej wyjątkowej pory roku, firma Stolbud Włoszczowa przygotowała objazdową ekspozycję swoich produktów - Oknobus. Ta niespotykana forma prezentacji będzie częścią wielu okolicznościowych imprez plenerowych w całym kraju.

Lato to czas, kiedy z chęcią spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Oknobus to propozycja skierowana do właścicieli salonów firmowych Stolbud Włoszczowa, którzy chcą w nietypowy sposób zainteresować klientów ofertą włoszczowskiego producenta. Samochód wyróżnia się żywą kolorystyką oraz jest wyposażony w sprzęt nagłaśniający, dzięki czemu można z łatwością zlokalizować jego miejsce postoju. Stanowi ekspozycję, którą łatwo i szybko można przemieścić i zaprezentować ofertę potencjalnym nabywcom.

 

 

W nadchodzącym sezonie letnim oknobus wyruszy w trasę do wielu miejsc Polski, gdzie będzie można go obejrzeć podczas lokalnych festynów, dni miasta, dożynek, targów, czy innych regionalnych imprez. Nowatorska forma ekspozycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający czują się swobodnie i chętnie zasięgają informacji odnośnie trendów designerskich, technologii produkcji oraz parametrów technicznych współczesnej stolarki okiennej i drzwiowej. Wyposażenie samochodu gwarantuje komfortowe warunki do szczegółowego zapoznania się z asortymentem producenta.

Zainteresowani mogą z bliska obejrzeć drewniane okna: energooszczędne Capital, a także Standard i Plus oraz szeroką gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do domów i mieszkań. Do ich dyspozycji są również materiały firmowe w postaci ulotek, katalogów i wzorników. Bogata ekspozycja oraz próbniki dostępnych rodzajów drewna i kolorów sprawiają, że bez wizyty w salonie firmowym można zobaczyć różnorodne warianty kolorystyczne okien i drzwi oferowanych przez firmę Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl). Ekspozycja wyposażona została także w  krzesełka i stolik oraz laptopa, dzięki któremu można wstępnie skalkulować kosztorys interesujących nas okien i drzwi.

- Nasz oknobus jest specjalnie przystosowany do prezentacji produktów w terenie. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają szybkie przemieszczanie się do kolejnych miejsc. Wystrój samochodu jest kolorowy i nawiązuje do lata, dzięki czemu idealnie pasuje do specyfiki plenerowych festynów i wzbudza w ludziach ciekawość oraz sympatię. Zachęcamy właścicieli salonów do skorzystania z tej wyjątkowej ekspozycji, obok której nie sposób przejść obojętnie. Oknobus będzie wypożyczany nieodpłatnie na indywidualnie ustalony okres czasu - mówi Dyrektor Handlowy Dariusz Górski.

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Gdzie wesele? Liczba postów: 325 Grupa: Trudne tema... Gdzie wesele? Najlepiej tam, gdzie się najbardziej podoba.
  • Opony na lato Liczba postów: 223 Grupa: Trudne tema... Gdzie Wy kupujecie opony? Ktoś z Was zamawiał opony w sklepie internetowym? google ads
  • nauka Liczba postów: 49 Grupa: Trudne tema... Nauka języka jest bardzo ważna, bo teraz praktycznie w każdej pracy wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Wiadomo, że zajęcia sporo czasu....
  • Maseczki FFP2 Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... BHP na pewno nakazuje też przepisy związane z odzieżą ochronną, używaną w dobie pandemii. Powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.maskimed.pl/ , bo tam....
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1062 Grupa: Trudne tema... A czy dziś jakaś firma robi auta na czas? Mam wrażenie, że są duże opóźnienia.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >