Panele ogrodzeniowe: bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Panele ogrodzeniowe: bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Szukając niezawodnego zabezpieczenia terenu firmy czy gospodarstwa domowego, warto przyjrzeć się możliwościom, jakie dają panele ogrodzeniowe. To nowoczesna, a zarazem bardzo wytrzymała forma ogrodzenia. Jest gwarantem bezpieczeństwa, a jednocześnie nie zaburzy estetyki obiektu. Właśnie z tych powodów, na ogrodzenia panelowe decyduje się coraz więcej klientów. Czytaj dalej

Panele ogrodzeniowe – w trosce o bezpieczeństwo posesji

Ogrodzenia panelowe stały się standardem i dostrzec je możemy w naszym otoczeniu niemal wszędzie – zarówno na posesjach prywatnych, jak i w charakterze ogrodzeń szkół, placów zabaw, obiektów publicznych i wielu innych.

Szczególnie popularne są te kratowe, wykonane z solidnego metalu. To dzięki nim można spać spokojnie, nie obawiając się włamania czy innych form nieuprawnionego wtargnięcia na posesję. Wystarczy wybrać ogrodzenie tego typu od sprawdzonego producenta, by cieszyć się najwyższą jakością zabezpieczeń na lata.

 

Panel ogrodzeniowy jest metalową kratą. Gęstość jej splotu może być różnorodna – podobnie jak wysokość samego ogrodzenia czy jakość wzmocnienia. Wszystko zależy od tego, jak solidne zabezpieczenie jest nam potrzebne: inaczej grodzimy szkoły czy place zabaw, a inaczej choćby fabryki prowadzące zaawansowane prace badawczo – rozwojowe. Bez względu na potrzeby, w ofercie nowoczesnych producentów znaleźć można pełną gamę takich zabezpieczeń terenu.

 

panele ogrodzeniowe

 

Czytaj również: Ogrodzenia dla obiektów sportowych w nowej odsłonie

 

Jakie ogrodzenia panelowe można znaleźć na rynku?

Wybór jest naprawdę szeroki. By się o tym przekonać, warto przyjrzeć się bliżej ofercie firmy Foresta – eksperta w branży, który dostarcza ogrodzeń klientom hurtowym i detalicznym – tak z Polski, jak i Włoch, Niemiec czy Litwy. W katalogu tej firmy znaleźć można m.in. panele ogrodzeniowe typu:

  • 3D: wykonane z drutów mających średnice 4 mm oraz 5 mm z charakterystycznymi przetłoczeniami, które zwiększają sztywność konstrukcji – ekonomiczne i wytrzymałe zarazem,
  • 2D: są zgrzewane z drutów pionowych (średnica 5 mm) oraz poziomych (średnica 6 mm) bez przetłoczeń – to trwałe ogrodzenie zapewniające maksimum zabezpieczeń,
  • 2D super: najmocniejsze ze wszystkich, z dodatkowymi wzmocnieniami, gwarantują maksymalny poziom zabezpieczeń.

Ważny jest również rodzaj wykończenia paneli. Te najlepsze otrzymać można w wersji z ocynkiem ogniowym, dającym niezawodną powłokę ochronną. Dodatkowa opcja to malowanie proszkowe, które zwiększa estetykę ogrodzenia i pozwala je dopasować do koncepcji architektonicznej otoczenia. Jako że kolor wybrać można zarówno spośród trzech podstawowych barw w palecie RAL (zieleni, czerwieni oraz czerni) oraz na specjalne życzenie dobrać go samodzielnie – każdy ma możliwość wyboru opcji, która najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania.

 

Ogrodzenie panelowe wykonane z wysokiej jakości materiałów to inwestycja w bezpieczeństwo na wiele lat. A że i samych rodzajów paneli ogrodzeniowych jest wiele, i najlepsi producenci stale poszerzają swoją ofertę – dotarcie właściwego modelu ogrodzenia, którego montaż na posesji przyniesie korzyści, nie stanowi dzisiaj problemu.

 

Czytaj również: Kilka sposobów jak zwiększyć prywatność wokół domu

 

 
 
Źródło: Foresta / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >