Panele ogrodzeniowe opatrzone znakiem patentowym

Panele ogrodzeniowe opatrzone znakiem patentowym

To, jak wygląda przestrzeń wokół dziecka, wpływa na jego nastrój, zachowanie i późniejsze poczucie piękna. Doskonale wiedzą o tym Włosi, dlatego łukowate, harmonijne kształty paneli są nie tylko bezpieczne dla kilkulatków, ale też niezwykle gustowne. Przedszkolaki czują się w ich otoczeniu komfortowo i swobodnie.

 

Nowy system Palladio wykorzystano już do ogrodzenia obszernego placu zabaw na terenie prywatnego przedszkola w Rzymie. W sumie zamontowano około 60 metrów ogrodzenia z czarnych (RAL 9005) paneli i prostokątnych słupów. Podstawę niektórych słupów stanowią betonowe murki, a na plac można dostać się przez dwie uzbrojone w zamki bramy Palladio. Furtki wypełnione są lakierowaną blachą w kolorze jasnego drewna.

 

 

Ogrodzenie dla malucha

Budynki i tereny przeznaczone dla dzieci wymagają szczególnej ochrony przed intruzami, ale też przed swoimi małymi użytkownikami. Ich ogrodzenie powinno zniechęcać do wspinaczki, uniemożliwiać włożenie główki między pręty i skaleczenie o wystające elementy. Te kilka wytycznych ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa dzieci. Ogrodzenie panelowe Palladio spełnia wszystkie kryteria, dbając równocześnie o estetykę otoczenia maluchów.

 

 

Czytaj również: Ogrodzenie z monitoringiem

 

Włoska elegancja

To, jak wygląda przestrzeń wokół dziecka, wpływa na jego nastrój, zachowanie i późniejsze poczucie piękna. Doskonale wiedzą o tym Włosi, dlatego łukowate, harmonijne kształty paneli Palladio są nie tylko bezpieczne dla kilkulatków, ale też niezwykle gustowne. Przedszkolaki czują się w ich otoczeniu komfortowo i swobodnie.

 

Czytaj również: Bloczki silikatowe do realizacji ogrodowej architektury

 

 

System ogrodzeniowy

Palladio wypuszczono na rynek włoski w tym roku. Jest to system opracowany i opatentowany przez specjalistów firmy Betafence z oddziału w Tortoreto. W sprzedaży dostępne są:

  • panele o szerokości 2 metrów oraz w trzech wariantach wysokości (0,96 – 1,16 – 1,46 m),
  • słupy – także w trzech wysokościach (1,5 – 1,7 – 2,0 m)
  • i bramy jedno- i dwuskrzydłowe (szerokość 1,36 m i 3,45 m) oraz przesuwne (światło wjazdu: 3, 4 lub 5,5 m).

Całe ogrodzenie można nabyć w kolorze czarnym lub szarym. 

Źródło: gfields / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17334 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 382

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >