Pojawili się nowi najemcy w poznańskim domu towarowym

Pojawili się nowi najemcy w poznańskim domu towarowym "Okrąglak"

Spółka Centrum Development & Investments, właściciel i zarządca „OKRĄGLAKA”, wynajęła łącznie 218 m2 powierzchni w tym poznańskim obiekcie. Umowy najmu podpisano z firmami: Salad Story, Subway oraz biurem podróży Travel House.

Restauracja „Salad Story” znajdzie się na poziomie -1, gdzie zajmie 82 m2 powierzchni, z czego 33 m2 stanowi powierzchnia ogródka. Z kolei na parterze znajdą się: biuro podróży Travel House (68 m2 powierzchnia) oraz kolejna restauracja – Subway, o powierzchnia również 68 m2.

Salad Story to sieć restauracji serwujących przede wszystkim sałatki na bazie mieszanki zielonych sałat z różnymi dodatkami mięsnymi, mącznymi, warzywnymi i nabiałowymi. Rozszerzeniem bogatej oferty sałatek są kanapki w organicznej tortilli, gęste zupy kremy, nadziewane grillowane ziemniaki, makarony z warzywnymi sosami oraz tarty.

Restauracje Subway specjalizują się natomiast w świeżych, przygotowywanych na miejscu kanapkach. Obecnie na świecie znajduje się ponad 33 000 restauracji tej sieci franczyzowej w 92 krajach.

 


Biuro podróży Travel House działa na polskim rynku już od 5 lat, współpracując ze znanymi i renomowanymi touroperatorami. Zespół Travel House składa się z doświadczonych profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę z sektora turystyki.

Spółka Centrum Development & Investments obecnie prowadzi finalne rozmowy dotyczące finansowania inwestycji. Planowane oddanie budynku nastąpi pod koniec 2011 r.
 

 

Okrąglak w liczbach:

Powierzchnia całkowita: ok. 8 000 m2
Powierzchnia biurowa: ok. 5 100 m2
Powierzchnia handlowo-usługowa: ok. 1 000 m2
Koszt inwestycji: ok. 60 mln PLN

Centrum Development & Investments jest zarządcą i deweloperem, specjalizującym się w inwestycjach rewitalizacji i rozwoju obiektów handlowo-usługowych i biurowych w centrach miast. Firma jest grupą spółek będących właścicielami nieruchomości położonych w ścisłych centrach czternastu największych miast w Polsce. Portfolio nieruchomości Centrum Development & Investments obejmuje ponad 140 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej i biurowej w 14 obiektach, wśród których są m.in.: Wars&Sawa i Junior oraz budynek Smyka w Warszawie, Renoma we Wrocławiu, Okrąglak w Poznaniu, czy Posejdon Szczecinie.

 

Projekty inwestycyjne Centrum Development & Investments są ściśle związane z rozwojem centrów największych miast w Polsce. Realizowane inwestycje podnoszą standard posiadanych nieruchomości, przy zachowaniu historycznych i kulturowych walorów nie tylko samych obiektów, ale również ich otoczenia architektoniczno-urbanistycznego.

Więcej informacji o Centrum Development & Investments  - na stronie www.centrumdi.com 

 

Źródło: Advanced Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Gdzie wesele? Liczba postów: 333 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1070 Grupa: Trudne tema... A czy dziś jakaś firma robi auta na czas? Mam wrażenie, że są duże opóźnienia.
  • spawanie CNC Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Poszukuję firmy oferującej takie usługi, jak spawanie CNC . Polecacie kogoś sprawdzonego?
  • Tłuste włosy Liczba postów: 162 Grupa: Trudne tema... Użytkownik barto776 napisał: Ja w takim okresie zimowym jaki jest teraz mam zniszczone suche włosy i strasznie mi wypadają To może mieć związek z niedoborem wi...
  • jak dobrać odpowiedni krem do swojej cery? Liczba postów: 60 Grupa: Trudne tema... Należy kierować się potrzebami naszej cery.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17313 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >