Przemaluj balkon i wypoczywaj na nim

Przemaluj balkon i wypoczywaj na nim

Kiedy lato już w pełni, relaks na balkonie jest prawdziwą przyjemnością i wytchnieniem od przebywania w nagrzanym mieszkaniu. By móc całkowicie oddać się zasłużonemu odpoczynkowi, warto zadbać o poszczególne elementy przydomowego mini tarasu. Zastosowanie markowych produktów zagwarantuje estetyczny efekt, którym będzie można cieszyć się przez kilka następnych sezonów. Czytaj dalejTermometr pokazuje około  trzydziestu stopni, a na niebie próżno szukać chociaż jednej chmury  - odpowiedź na takie warunki pogodowe może być tylko jedna: biel! Ten kolor idealnie sprawdza się nie tylko w przypadku letnich ubrań, ale też na ścianach czy balkonowych meblach. Taki biały wystrój nada świeżości i będzie świetną bazą dla dodatków np. kolorowych poduszek. Do odnowienia drewnianych krzeseł i stołu doskonale nada się emalia akrylowa Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal.

 

przemaluj balkon i wypoczywaj na nim z przyjemnością

 

Czytaj również: Kilka praktycznych wskazówek, jak urządzić mały balkon

 

Pomalowane nią przedmioty zyskają nie tylko piękny i trwały kolor, ale też zwiększoną odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Farba jest łatwa i przyjemna w aplikacji - ma delikatny zapach, nie kapie i przede wszystkim szybko schnie, co pozwala nakładać kolejne jej warstwy w krótkich odstępach czasowych. Paleta dostępnych barw obejmuje 15 kolorów, spośród których 11 jest dopasowanych do farby Jedynka Deco & Protect Zmywalna. Z jej pomocą w prosty sposób stworzymy zatem wystrój idealnie korespondujący z wnętrzem mieszkania.


przemaluj balkon i wypoczywaj na nim z przyjemnością

 

Czytaj również: Szybki remont balkonu po zimie


Dla miłośników naturalnego drewna doskonałym wyborem okaże się Jedynka Deco & Protect Impregnat 3w1, który jednocześnie chroni, impregnuje i dekoruje pokryte nim elementy zewnętrznego wyposażenia - na przykład meble, balustrady czy balkonowe kwietniki. Środek głęboko wnika w drewno, zapewniając jego długotrwałe zabezpieczenie przed mikroorganizmami oraz wilgocią i promieniowaniem UV. Kompleksowa ochrona drewna możliwa jest dzięki zastosowaniu w impregnacie wosku i kombinacji różnych żywic. Produkt jest dostępny w 5 gotowych kolorach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego odcienia do całej aranżacji.

Źródło: Practum / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15829 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >