Real Estate Academy 2019 - listopadowe spotkania dla zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości

Real Estate Academy 2019 - listopadowe spotkania dla zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości

Jak inwestować w nieruchomości? Osiem spotkań z przedstawicielami największych firm z branży nieruchomości i wykładowcami z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zarezerwuj wszystkie wtorki i czwartki w listopadzie na spotkania ze specjalistami od inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Czytaj dalej

 

Podstawowa i specjalistyczna wiedza na temat inwestowania w nieruchomości, przekazywana przez specjalistów z branży i pracowników naukowych SGH-tak można w skrócie opisać tematykę Real Estate Academy 2019

 

Podczas przygotowywania pierwszej edycji Real Estate Academy wybraliśmy jedno kluczowe, z pozoru proste pytanie-Jak inwestować w nieruchomości? Współpracujący z nami wykładowcy z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH i doświadczeni w branży nieruchomości specjaliści, odpowiedzą na nie podczas spotkań odbywających się w każdy wtorek i czwartek listopada. 


Jak inwestować w nieruchomości? Osiem spotkań z przedstawicielami największych firm z branży nieruchomości i wykładowcami z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH

 

Czytaj również: Regionalne Forum Facility Management

 

Poruszana tematyka będzie dotyczyła inwestycji na rynkach nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Zaletą naszego wydarzenia jest otwarcie na chcących poznać tajniki rynku nieruchomości podstaw, jak i na tych chcących pogłębić już posiadaną wiedzę.

 

Pierwsza prelekcja odbędzie się już 5 listopada i będzie dotyczyła wpływu polityki miejskiej na rynek nieruchomości. Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Marek Bryx, były wiceminister infrastruktury, pierwszy dyrektor Warszawskiego Biura Programu ONZ do spraw Osiedli Ludzkich.

 

 

Projekt jest organizowasny przez Studenckie Koło Naukowe inwestycji i Nieruchomości, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wszystkie informacje o spotkaniach w ramach REA2019 można znaleźć w wydarzeniu Real Estate Academy 2019 na FB.

 

Czytaj również: Powstaje pierwszy w Europie - Certyfikat Oponiarski. Czy wymieniając opony zwracamy uwagę na jakość usług?


 

 Po więcej informacji o wydarzeniu udaj się na fanpage SKN Inwestycji i Nieruchomości lub wydarzenie Real Estate Academy 2019 na FB.

2019-11-05
Źródło: SKN Inwestycji i Nieruchomości SGH / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2890 Grupa: Trudne tema... Jeśli posiadasz swoją firmę to z pewnością warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie. Ma ono na celu usprawnić funkcjonowanie konkretnego przedsiębiorstwa...
  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Moim hobby były podróże, ale to się już skończyło, bo z finansami bywa różnie, ale głównie to czasu brakuje.
  • Zakup kartonów Liczba postów: 44 Grupa: Trudne tema... Ja najczęściej zamawiam pudła kartonowe klapowe od firmy www.crosspack.pl . Posiadają bardzo dobrą jakość i uniwersalną konstrukcję. Używam ich zazwyczaj do pak...
  • odszkodowanie Liczba postów: 49 Grupa: Trudne tema... Jeśli jest to sprawa jakaś skomplikowana, to lepiej poprosić o pomoc jakiegoś prawnika, który ma w tym zakresie doświadczenie i może pomóc.
  • Jaka najlepsza chwilówka? Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Tu pomocne będą internetowe porównywarki, na pewno pomogą w ogarnięciu tego rynku.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17995 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >