Rozpoczęła się II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA”

Rozpoczęła się II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA”

Atrakcyjne nagrody i zacięta rywalizacja czekają na uczestników II edycji programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA” zorganizowanej przez firmę CREATON Polska. W akcji, która rozpoczęła się 1 września, może wziąć udział każdy dekarz pracujący z produktami marki CREATON lub deklarujący taką pracę w czasie trwania programu. Nagrodą główną dla 10 najlepszych jest wysokiej jakości profesjonalna zabudowa paki samochodu dekarskiego, wykonana według indywidualnego projektu. Czytaj dalej

 

Punktowanie

Dekarze uczestniczący w programie Top Dekarze „NOVA PAKA” zdobywają punkty za wykonywanie określonych zadań. Głównym zadaniem jest zgłaszanie realizacji dachów (o powierzchni min. 100 m2), wykonanych z wykorzystaniem produktów CREATON: dachówek ceramicznych oraz cementowych, membran dachowych, a także taśm CREAROLL i CREPFORM Plus. Za każdy z użytych produktów CREATON w zgłoszonym dachu uczestnik otrzyma aż 500 punktów w rankingu głównym.

Premiowane punktami jest również regularne logowanie się na platformie, rozwiązywanie quizów i zadań, poszerzanie wiedzy poprzez lekturę artykułów branżowych oraz udział w akcjach specjalnych.

Dekarze, którzy przyłączą się do programu przed 16 października 2020 roku, zostaną nagrodzeni na start dodatkowymi 350 punktami.


Rozpoczyna się II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA”

 

Czytaj również: Ostatnie dni na zgłoszenie gotowych realizacji do konkursu Fasada Roku 2020


Nowością w tej edycji jest premiowane zapraszanie przez uczestników innych dekarzy do udziału w programie. Za taką inicjatywę można otrzymać dodatkowe 150 punktów. Wystarczy jedynie, że zaproszony dekarz przyjmie zaproszenie i dokona poprawnej rejestracji. Rejestracja nowych użytkowników wymaga akceptacji ze strony Doradcy CREATON Polska.

 

Nagrody

Każdy z 10 fachowców znajdujących się najwyżej w rankingu programu Top Dekarze „NOVA PAKA” zdobędzie nagrodę główną. W tej edycji do wygrania jest wysokiej jakości profesjonalna zabudowa paki swojego samochodu dekarskiego, wykonana według indywidualnego projektu w ramach jednego z trzech budżetów: 


  • miejsca 1-3 – do wykorzystania budżet o wartości 15.000 PLN

  • miejsca 4-6 – do wykorzystania budżet o wartości 10.000 PLN

  • miejsca 7-10 – do wykorzystania budżet o wartości 7.000 PLN

 

Zwycięzca sam zdecyduje, co jest mu najbardziej potrzebne w codziennej pracy. Wraz z pomocą ekspertów wybierze najlepsze dla siebie rozwiązanie. Wszystkie elementy wyposażenia paki będą realizowane z Modul-System – jednym z wiodących producentów samochodowych systemów regałowych na świecie i specjalistą w zakresie zabudowy samochodów dostawczych.

 

Rozpoczyna się II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA”

Czytaj również: Jakie korzyści daje udział w programie lojalnościowym - Klubu Bohaterów Domu Leroy Merlin

 

Dla pozostałych 20 wyróżnionych dekarzy w rankingu głównym Organizator – CREATON Polska ufundował profesjonalne elektronarzędzia znanej marki DeWALT. Zestawy są zróżnicowane w zależności od finalnego miejsca w rankingu głównym: 

  • miejsca 11-20 – do wygrania zestawy DeWALT COMBO, a w każdym z nich: szlifierka kątowa, młotowiertarka, wkrętarka udarowa, zakrętarka udarowa wraz z niezbędnym wyposażeniem. 

  • miejsca 21-30 – do wygrania zestawy 2 wkrętarek udarowych marki DeWALT.

 

Zadania dodatkowe

W czasie trwania programu Top Dekarze „NOVA PAKA” organizowane będą również specjalne akcje czasowe. Dzięki nim uczestnicy mają możliwość zdobycia dodatkowych punktów w rankingu głównym oraz wygrania atrakcyjnych nagród rzeczowych. Są to między innymi: profesjonalna odzież dekarska wysokiej jakości, uprzęże oraz torby narzędziowe.

 

Rejestracja

Aby wziąć udział w konkursie w ramach programu Top Dekarze „NOVA PAKA”, wystarczy wejść na stronę www.topdekarze.pl  i wypełnić znajdujący się na niej formularz rejestracyjny. Po pozytywnej weryfikacji i zaakceptowaniu zgłoszenia przez Organizatora otrzymamy zaproszenie w postaci aktywnego linka w wiadomości sms i e-mail.


Druga edycja programu Top Dekarze „NOVA PAKA” rozpoczęła się 1 września 2020 roku i potrwa do 31 maja 2021 r. Dodatkowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej www.topdekarze.pl, a także uzyskać kontaktując się z Organizatorem lub Doradcami Handlowo-Technicznymi CREATON Polska.

2020-09-15
Źródło: AFIR Biuro PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak wybrać korepetytora dla swojego dziecka? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jak wybrać korepetytora dla swojego dziecka?
  • Lokata bankowa Liczba postów: 297 Grupa: Trudne tema... Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości lokat i jednocześnie ogólnie banku do prowadzenia....
  • Wykończenie mieszkania Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Żeby dobrze wykończyć mieszkanie nie trzeba wcale nie wiadomo ile pieniędzy. Przede wszystkim pomysł!
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Ogólnie to zależy w jakim wieku jest dziecko. Nie każde zabawki i gry są przeznaczone dla najmłodszych. Jeśli chodzi o maluchy to w sklepie https://mummi.pl/ je...
  • Firma budowlana Poznań Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na kr...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16255 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >