Rozsuwane oraz przezroczyste panele ogrodzeniowe dla stadionów

Rozsuwane oraz przezroczyste panele ogrodzeniowe dla stadionów

Systemy ogrodzeniowe zapewniają komfortowe i bezpieczne rozgrywanie zawodów sportowych, także dzięki zastosowaniu przezroczystych paneli z poliwęglanu.

 

Firma specjalizująca się w tworzeniu najwyższej jakości systemów zabezpieczających od wielu lat współpracuje z Włoskim Komitetem Olimpijskim (CONI). Betafence ogradza wiele obiektów sportowych w Italii.

Dzięki partnerstwu z CONI zostały wypracowane skuteczne rozwiązania dla stadionów, które zapewniają bezpieczeństwo kibicom i zawodnikom, a także gwarantują komfort śledzenia rozgrywek. Najpopularniejsze i najnowsze systemy przedstawiono w katalogu "Betafence. Sport Solution".

 

 

Czytaj również: Ogrodzenie dla nowoczesnego domu

 

Dwa rodzaje ogrodzeń rozsuwanych


Wielkim zainteresowaniem cieszą się tzw. elevable fences, czyli ogrodzenia rozsuwane. Dwa panele, o wysokości 1,2 m oraz 1 m, umieszcza się na tym samym słupie. Standardowa wysokość ogrodzenia wynosi 1,2 m, ale w nadzwyczajnych sytuacjach może zostać powiększona do 2,2 m poprzez rozsunięcie przęseł w płaszczyźnie pionowej.

Betafence oferuje dwa rodzaje ogrodzeń rozsuwanych. Pierwszy wykonany jest z trwałych, płaskich paneli Nylofor. Do stworzenia drugiego wykorzystywane są przezroczyste poliwęglanowe wypełnienia.

 

 

Czytaj również: Jak samemu zrobić ogrodzenie?

 

Stadion bez barier


Jednym z haseł współpracy Betafence i CONI jest "Stadion bez barier". Z myślą o nim stworzone zostały nieruchome panele o wysokości 1,2 m, zapewniające kibicom doskonałą widoczność. W wypadku tego rozwiązania również można wybrać panele Nylofor 2D albo przęsła z wypełnieniem poliwęglanowym.

 

Więcej informacji o realizacjach i rozwiązaniach Betafence dla sportu można znaleźć na www.ogradzamy.pl.

 

 

Źródło: Betafence / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >