Rusza akcja

Rusza akcja "Wymień paragony na pralkę Gorenje"

Chcesz zostać posiadaczem nowoczesnej pralki? Weź udział w konkursie „Paragony zbieraj, nagrody odbieraj”, gdzie jedną z dziesięciu nagród jest innowacyjna pralka Gorenje z programem samoczyszczącym Steril Tub.

 

Ta wyjątkowa promocja trwa od 1 lutego do 30 kwietnia 2011 r. Żeby wziąć w niej udział wystarczy w tym czasie zrobić zakupy za minimum 50 złotych w wybranym sklepie Chicco lub Megasklepie Dziecko bądź w sklepie internetowym. Przy każdorazowym nabyciu artykułów za minimum 50 złotych wraz z paragonem klient otrzyma specjalny kupon, uprawniający do udziału w konkursie. Paragony potwierdzające dokonanie zakupów należy zachować, a prawidłowo wypełnione kupony zostawić w sklepie. Warunkiem otrzymania jednej z nagród jest zrobienie zakupów o najwyższej wartości w danym sklepie w terminie obowiązywania promocji. Kwoty wynikające z paragonów danego sklepu sumowane są dla każdego klienta indywidualnie.

 
Jedna z dziesięciu

W konkursie można zdobyć jedną z dziesięciu nagród rzeczowych. Zwycięzcami zostanie pierwszych dziesięć osób, które w wybranym sklepie, biorącym udział w promocji, dokonają łącznego zakupu na najwyższą wartość. Klienci, którzy zbiorą paragony na najwyższą kwotę, zdobędą pierwsze miejsce i staną się właścicielami nowoczesnych pralek WA 60129 marki Gorenje. Gorenje jest także fundatorem nagród za drugie miejsce – blenderów SD 450 EA. Zdobywcy pozostałych ośmiu miejsc otrzymają natomiast karty podarunkowe oraz płyny do płukania firmy Chicco.  Zwycięzcy będą mogli odebrać swoje nagrody już od 1 do 30 maja 2011 r.

 By Twoje dziecko było bezpieczne

Pralki WA 60129 marki Gorenje, będące głównymi nagrodami w konkursie „Paragony zbieraj, nagrody odbieraj”, posiadają innowacyjny program samoczyszczący Steril Tub, który zapewnia pełną higienę i idealnie czyste wnętrze pralki. Jest to szczególnie ważne dla rodziców troszczących się o swoje najmłodsze pociechy, którzy by zapobiec uczuleniu dziecka, stosują do prania niskie temperatury i łagodne środki piorące, nie zawierające fosforanów. Niestety w ten sposób, wraz z osadzającym się brudem oraz pozostałościami po środkach piorących, w bębnie pralki tworzy się idealne środowisko dla rozwoju różnorodnych bakterii. Wówczas nawet świeżo uprane i wysuszone ubrania przy pierwszym kontakcie z wilgocią zaczynają wydzielać nieprzyjemny zapach. Osoby korzystające z pralki WA 60129 Gorenje nie muszą się już o to martwić. Wystarczy, że raz w miesiącu uruchomimy zastosowany w urządzeniu program samoczyszczący Steril Tub, a ubrania będą zawsze „świeże” i pachnące.Wyeliminuje bakterie w 90 minut

Wystarczy półtorej godziny, by bakterie i nieprzyjemny zapach zniknęły na zawsze. Program Steril Tub działa w temperaturze 80 lub 95 oC. Funkcja uruchamia się automatycznie, gdy tylko wybierzemy z panelu sterowania program Bawełna 95 oC bez prania wstępnego lub Bawełna 80 oC i włączymy przycisk oznaczony symbolem programu samoczyszczącego.  Należy pamiętać o tym, by przed uruchomieniem programu wnętrze pralki było puste. Nawet, jeśli o tym zapomnimy, urządzenie w pierwszej kolejności wypompuje pozostałości wody z wnętrza, a następnie za pomocą kilku kontrolnych obrotów bębna sprawdzi, czy nie zostały w nim żadne ubrania. Jeżeli wnętrze pralki nie będzie puste program Steril Tub natychmiast się wyłączy. W kolejnym etapie urządzenie pobiera wodę podgrzewając ją do temperatury 85 oC. Dzięki dwukrotnie szybszym, niż podczas zwykłego prania, obrotom bębna, ogromna ilość gorącej wody dociera do najbardziej niedostępnych zakamarków we wnętrzu pralki. Jeszcze przez 35 minut urządzenie podgrzewa wodę utrzymując temperaturę ponad 70 oC, co pozwala skutecznie niszczyć bakterie znajdujące się w bębnie. By wzmocnić działanie Steril Tub, można przed włączeniem programu dodać niewielką ilość środka piorącego.

 Do wyboru do koloru

Model WA 60129, to nie jedyna pralka firmy Gorenje z funkcją Steril Tub. Program samoczyszczący posiada także kilka innych urządzeń piorących, w tym modele WA 73129 i WA 73109, z siedmiokilogramowym wsadem, przeznaczone dla dużej rodziny. Wśród tradycyjnych 60-centymetrowych pralek, z bębnem mieszczącym 6 kg ubrań, w Steril Tub wyposażone są urządzenia WA 60149 i WA 60109 oraz z linii Simplicity: WA 614 SYW, WA 612 SYW – z obudową w śnieżnej bieli – i WA 614 SYW, WA 612 SYW – w zawsze modnej czerni. Ta innowacyjna funkcja znajduje się także w modelach dla singli w wersji slim,  o szerokości 40 cm i wsadem mieszczącym 4 kg prania: WS 50149, WS 50129, WS 50109 – z linii Classic oraz WS 512 SYW, WS 512 SYB z kolekcji Simplicity.

 

2011-03-23
Źródło: Media Fabryka / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >