Ruszyła sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie

Ruszyła sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie

Inwestycja Lokum Salsa mieści się przy ul. Klimeckiego w popularnej dzielnicy Krakowa – Zabłocie. Do użytku zostały już oddane dwa budynki z etapów I i II. Teraz deweloper wprowadza do oferty mieszkania z kolejnego, trzeciego etapu inwestycji. Czytaj dalej

 

 

- Lokum Salsa to wyjątkowy projekt, ponieważ osiedle powstaje w miejscu, które jeszcze kilka lat temu nie było dostępne dla mieszkańców Krakowa. Poprzemysłowe tereny Zabłocia przeżywają obecnie transformację, stając się nowoczesną i popularną okolicą, chętnie wybieraną zarówno do życia, jak i rozwijania biznesu. Nasza inwestycja realizowana jest przy ul. Klimeckiego, czyli w samym sercu tego odradzającego się terenu. Zależało nam na tym, żeby w projekcie osiedla Lokum Salsa nawiązać do industrialnego charakteru tego obszaru Krakowa, co, jak już widać w oddanej części inwestycji, z sukcesem udało nam się osiągnąć mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.Lokum Salsa cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców, dlatego do oferty wprowadzamy kolejny, ostatni już etap osiedla. Jego realizacja jest na zaawansowanym poziomie, przekazywanie mieszkań planujemy rozpocząć w III kwartale br., dzięki temu klienci w niedługim czasie od zakupu będą mogli przystąpić do planowania aranżacji wnętrz dodaje Michał Witkowski.


Ruszyła sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie

 

Czytaj również: Fliping to obecnie jeden z najbardziej stabilnych pomysłów na zdobycie wolności finansowej

 

W trzecim etapie inwestycji Lokum Salsa powstają funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od ok. 35 do ponad 85 m2. Do oferty dewelopera dołączą komfortowe 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe lokale, z których część została zaprojektowana w taki sposób, aby można było je podzielić na mniejsze, niezależne jednostki. Dla zapewnienia mieszkańcom codziennej wygody, w niektórych lokalach powstanie przestrzeń na dodatkową łazienkę lub schowek czy garderobę. W każdym lokum znajdzie się balkon lub loggia, zostaną także zamontowane duże i eleganckie okna, gwarantujące jasne, pełne naturalnego światła wnętrza. Na kondygnacji podziemnej do dyspozycji mieszkańców będzie garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie.

 

Wyróżnikiem osiedla Lokum Salsa jest oryginalny projekt architektoniczny stanowiący wyraźny hołd dla przemysłowej historii Zabłocia. Elewacja budynku z III etapu, podobnie jak w przypadku zrealizowanych już części inwestycji, pokryta będzie okładziną klinkierową w kolorze czerwonej cegły oraz białym tynkiem, a balustrady balkonów wykonane będą z czarnej stali, korespondując z dawnym charakterem dzielnicy. W częściach wspólnych podobne połączenia kontrastować będą z antracytową stolarką oraz czarnymi dodatkami, podkreślającymi loftowy styl wnętrz.

 

Ruszyła sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie

 

Czytaj również: Plusy i minusy przeprowadzki do dużego miasta

 

Ważną cechą inwestycji Lokum Salsa jest też jej lokalizacja, która zachęca do zakupu lokalu zarówno singli i pary czy rodziny z dziećmi, jak też inwestorów, chcących ulokować swój kapitał w atrakcyjnie położonej nieruchomości. Osiedle mieści się blisko Bulwarów Wiślanych i Kazimierza, a także uczelni, szkół, centrów biznesowych i handlowych oraz licznych terenów zielonych, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli łączyć aktywne miejskie życie z odpoczynkiem wśród zieleni. Inwestycja Lokum Salsa jest dobrze skomunikowana z resztą miasta – tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a niedaleko również dworzec kolejowy. W niewielkiej odległości od osiedla mieści się obwodnica oraz arteria prowadząca w okolice Starego Miasta.

 

Lokum Salsa to jedna z trzech inwestycji, jakie Lokum Deweloper realizuje w Krakowie, gdzie jest obecny od 2016 r. W ofercie dewelopera dostępne są ostatnie gotowe mieszkania na osiedlu Lokum Siesta, które znajduje się pomiędzy ul. Kobierzyńską a Rzemieśliczą, a także lokale w popularnej inwestycji Lokum Vista, powstającej przy ul. W. Sławka. 

Źródło: LokumDeweloper / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17643 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 359

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >