Sąsiedzkie Mikołajki na warszawskiej Pradze

Sąsiedzkie Mikołajki na warszawskiej Pradze

7-8 grudnia br. w godzinach 12:00-18:00 w hali nr 9 przy ulicy Szwedzkiej 2/4 odbędzie się kolejna już edycja otwartej imprezy dla mieszkańców pod nazwą „Sąsiedzkie Mikołajki”. Jej inicjatorem jest Bouygues Immobilier, który realizuje kilka inwestycji mieszkaniowych na Pradze-Północ. Na wszystkich sąsiadów czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem, iluzjonistą, bezpłatny poczęstunek oraz świąteczne warsztaty dekorowania pierników i ozdób choinkowych dla całych rodzin. Czytaj dalej

 

 

Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze to już trzecia edycja wydarzenia. W zeszłym roku w dwudniowym evencie wzięło udział kilkaset osób. Miłe spotkanie w świątecznej atmosferze to doskonały sposób, żeby poznać swoich obecnych i przyszłych sąsiadów. Bouygues Immobilier aktywnie włącza się w tworzenie przyjaznego klimatu w dzielnicy. Firma realizuje kilka inwestycji po tej stronie Wisły, m.in. Stalowa 39 i Wileńska Express, wiedząc, jak ważne są nie tylko same budynki, ale też przyjazna atmosfera i sąsiedzi. Dlatego też Bouygues zainicjował coroczne rodzinne spotkania, żeby mieszkańcy możliwość się poznać i integrować. 

 

Sąsiedzkie Mikołajki na warszawskiej Pradze

Czytaj również: Jak gasi się i ubezpiecza hale, jak ta, która spłonęła w Turku


Podobnie jak w ubiegłym roku Sąsiedzkie Mikołajki odbędą się w Stalowni w hali nr 9 przy ulicy Szwedzkiej 2/4. Wszystkie osoby, bez względu na wiek, będą mogły skorzystać z szeregu atrakcji, które przez dwa dni czekać będą na odwiedzających. 


Najmłodszych czeka m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, z którym będą mogli zrobić sobie zdjęcie oraz iluzjonistą, który wyczaruje świąteczne prezenty. Uczestnicy wydarzenia udekorują pachnące pierniki, pomalują szklane bombki i samodzielnie przygotują świąteczne dekoracje, a także będą mogli wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach z nagrodami. 


Fotobudka, wata cukrowa i bezpłatny poczęstunek oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin – to wszystko czeka na mieszkańców w dniach 7-8 grudnia. Całość uzupełni wystawa prac dzieci. 

 

Czytaj również: Relacja z zakończonych targów GLASS 2019


Partnerami wydarzania są m.in.: Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci i Fundacja Otwarta Pracownia Twórcza.


2019-12-03
Źródło: MediaDEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Reklama firmy Liczba postów: 221 Grupa: Trudne tema... Ja moją reklamę firmy zawiesiłem na bardzo dużej wysokości. Znaczy to nie ja wywiesiłem,a firma usługi alpinistyczne Bydgoszcz . Tę firmę polecił mi kolega.
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 430 Grupa: Trudne tema... Tak naprawdę nie ma znaczenia na jaki samochód się zdecydujesz. O każdy warto dbać. Trzeba pielęgnować go zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teraz na rynku są...
  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Rozwijanie swojego hobby to jedno z przyjemniejszych zadań jakie mamy do zrealizowania jeśli chodzi o naszą codzienność. Warto więc zadbać o to wraz z dobrymi s...
  • Sklep internetowy Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... A czy ktoś kojarzy sklep https://ktpi.pl/category/kosmetyka? Dostałem zadanie zamówić kilka rzeczy do gabinetu kosmetycznego i zastanawiam sie ofere jakiego skl...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1269 Grupa: Trudne tema... Należy pamiętać o aktywności fizycznej oraz kupowaniu zdrowej żywności.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16010 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >