Tikkurila organizuje profesjonalną pomoc dla urządzających wnętrza

Tikkurila organizuje profesjonalną pomoc dla urządzających wnętrza

Tikkurila jeden z najbardziej znanych producentów farb w Europie udziela profesjonalnego wsparcia dla osób urządzających wnętrza. Powstał program bezpłatnych konsultacji z profesjonalnymi projektantami. Będzie można z nich skorzystać od końca czerwca do połowy września, w różnych miastach Polski podczas cyklu spotkań. To już czwarty rok z rzędu wyspecjalizowani w tym zakresie architekci i designerzy będą udzielać porad dotyczących kolorystyki wnętrz na zaproszenie tej marki. Spotkania będą odbywać się w piątki i soboty w tym roku w wybranych sklepach sieci Leroy Merlin. Czytaj dalej

 

 - Decyzja o wyborze barwy ścian ma ogromny wpływ na klimat i wystrój całego pomieszczenia. Może ona stanowić główną ozdobę i decydować o gruntownej metamorfozie wnętrza lub też tworzyć wdzięczne tło dla zaplanowanej aranżacji, rzutując na harmonijny odbiór pomieszczenia. Możliwości w tym zakresie są niemal nieograniczone, biorąc pod uwagę, że w Tikkurila możemy wybierać spośród ponad 13 tys. odcieni, tworząc różnorodne kompozycje kolorystyczne. Nasze wieloletnie już doświadczenia w organizowaniu tego typu konsultacji pokazują, że Polacy coraz odważniej podchodzą do wystroju swoich domów i poszukują rozwiązań, dzięki którym będą tworzyć piękne i stylowe wnętrza. W osiągnięciu tego efektu przez całe lato będą pomagać im nasi designerzy - komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska. 

 

Tikkurila organizuje profesjonalna pomoc dla architektów wnętrz

 

Czytaj również: Jakie korzyści daje udział w programie lojalnościowym - Klubu Bohaterów Domu Leroy Merlin

 

Porady designera Tikkurila udzielane są całkowicie bezpłatnie, bez konieczności wcześniejszego umawia się. Wybierając się na konsultację warto wykonać zdjęcie pomieszczenia, w którym planowana jest zmiana kolorystyki ścian, bo to z pewnością ułatwi dobór barw. Projektanci wnętrz Tikkurila podchodzą bowiem do każdego projektu indywidualnie, udzielając fachowej porady na bazie oceny wnętrza, oczekiwań klienta i swojego zawodowego doświadczenia. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, która polega na odczytywaniu koloru z wybranego przedmiotu, np. sentymentalnej pamiątki czy z tkaniny, a następnie przełożeniu go na kolor farby. Dzięki temu ulubione barwy, np. te wiążące się z miłymi wspomnieniami, można przenieść do własnego wnętrza. W trakcie porady, oprócz propozycji kolorystyki, można także dowiedzieć się, po jakie produkty warto sięgnąć, aby na ścianach uzyskać piękny i trwały efekt. 

 

Czytaj również: Nowoczesne miasta przyszłości będą posiadały multimedialne kosze na śmieci

 

Harmonogram najbliższych spotkań z designerami dostępny jest na stronie: 

https://tikkurila.pl/porada-designera-z-tikkurila

2021-06-28
Źródło: Practum / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >