Top 3 agencje nieruchomości z Warszawy

Top 3 agencje nieruchomości z Warszawy

Warszawa jest miastem, w którym bardzo łatwo znaleźć biuro nieruchomości, które pomoże przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości. Niestety nie każde z nich działa profesjonalnie i skutecznie, przypadkowo więc można podjąć współpracę z biurem, z którym nie warto współpracować. Jeśli umowa o współpracę posiada zapis o wyłączności, szybko może się okazać, że współpraca przynosi więcej szkody niż pożytku. Warto więc stawiać na współpracę z najlepszymi agencjami nieruchomości. Liczących się na warszawskim rynku i działających wzorowo jest jednak niewiele. Trzy, które są warte uwagi, to Agencja Nieruchomości Cosmopolitan, Agencja Nieruchomości Goeste i Agencja Nieruchomości Metrohouse. Czytaj dalej

 

Agencja Nieruchomości Cosmopolitan

Założona wiele lat temu przez Agnieszkę i Tomasza Gizińskich, jest miejscem, gdzie klient może mieć pewność, że współpraca nie zakończy się w chwili zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Klient otrzymuje także wsparcie przy finalizacji transakcji, może też liczyć na pomoc do momentu przekazania kluczy do lokalu. Dużym atutem tego miejsca jest to, że pan Tomasz jest adwokatem. Każdy klient więc może mieć pewność, że wszelkie sprawy prawne związane ze współpracą, będą załatwione wzorowo, a dokumenty dokładnie sprawdzone pod kątem zgodności z prawem i prawdziwości wszelkich zawartych w nich danych.

 

Top 3 agencje nieruchomości z Warszawy

 

Czytaj również: W Katowicach, w centrum miasta trwa budowa Global Office Park

 

Rejonem działania specjalistów z biura jest nie tylko Warszawa, ale i okoliczne miejscowości. Atutem jest ukierunkowanie się na każdego klienta, nie tylko na wybranych, przy których prowizja dla biura będzie najwyższa, a współpraca najprostsza. Klient poszukujący niedrogiego mieszkania do wynajęcia i klient sprzedający willę wartą kilka milionów złotych czy też nieruchomość komercyjną, jest traktowany dokładnie tak samo profesjonalnie - ZOBACZ OFERTĘ.

 

Siedziba agencji nieruchomości znajduje się w Warszawie, przy ulicy Twardej 18, na piętnastym piętrze budynku Spektrum Tower.

 

Agencja Nieruchomości Metrohouse

Agencja Nieruchomości Metrohouse, to operator największej w Polsce sieci biur nieruchomości. W kraju działa 80 biur pod tą marką, w nich zaś pracuje ponad 600 doradców. Główną siedzibą agencji jest Warszawa. Centrala Metrohouse mieści się przy ul. Wołoskiej 22. Oferta biura to nie tylko pośrednictwo w obrocie różnego rodzaju nieruchomościami, ale też pośrednictwo kredytowe i usługi ubezpieczeniowe. Oczywiście szczególnie pośrednictwo kredytowe jest ogromną zaletą, gro klientów bowiem kupuje nieruchomości na kredyt. Decydując się na współpracę z biurem Metrohouse, klient może więc mieć pewność, że zostanie mu przedstawiona oferta kredytowa dopasowana do jego oczekiwań, a także możliwości finansowych.

 

W ofercie agencji można znaleźć ogromną ilość nieruchomości na sprzedaż czy też do wynajęcia i to rzecz jasna nie tylko w Warszawie. Na uwagę zasługuje rozbudowana strona internetowa biura, na której w łatwy sposób można znaleźć interesującą nas nieruchomość. Oczywiście można wyszukać zarówno nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. 


Agencja Nieruchomości Goeste

Siedziba tej agencji nieruchomości mieści się w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80, Lok 61. Rejon działania to nie tylko Warszawa, ale i okoliczne miejscowości. Każdy klient poszukujący profesjonalnej agencji nieruchomości, bez wątpienia powinien zainteresować się tym miejscem i to bez względu na to czy interesuje go sprzedaż, kupno czy tez wynajem nieruchomości. Współpraca z tym biurem obejmuje nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ale też pomoc klientowi na każdym etapie finalizacji transakcji kupna, sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości.

 

Bardzo wiele ofert sprzedaży nieruchomości można znaleźć już na jej stronie internetowej. Ułatwieniem w poszukiwaniach jest wyszukiwarka, dzięki której łatwo szukać konkretnych nieruchomości, spełniających określone kryteria. Warto jednak pamiętać, że są oferty niepublikowane, dlatego zawsze warto też skontaktować się z pracownikami biura i podjąć współpracę.

 

W ofercie Goeste są także nieruchomości zagraniczne, zlokalizowane w wielu zakątkach świata. Sporo tych ofert również nie jest publikowanych, dlatego lepiej po prostu o nie zapytać.

 

Czytaj również: Smart apartamenty przy Nadolniku inwestycja dla klientów biznesowych

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >