Unikalne murki gabionowe

Unikalne murki gabionowe

Unikalne murki gabionowe z Zenturo przykuwają uwagę klientów przed czterema sklepami Bauhaus w Pradze, Brnie oraz w Ceskich Budejovicach. Te niezwykłe konstrukcje, które można z łatwością wykonać samemu, dają nieograniczone możliwości aranżacji. Czytaj dalej

 

Piękne, wyjątkowe i wytrzymałe

Cztery różne murki gabionowe z Zenturo zostały wzniesione przed sklepami Bauhaus w Republice Czeskiej: dwa w Pradze, jeden w Brnie i jeden w Ceskich Budejovicach. Panele Zenturo zainstalowano na specjalnych słupach prostokątnych, które zapewniają stabilność całej konstrukcji oraz jej odporność na warunki atmosferyczne (murki gabionowe Zenturo – 2x2 m – wytrzymują napór wiatru o prędkości 120 km/h).

 

Czytaj również: Jakie ogrodzenie zastosować na ogródkach działkowych?

 

 

 

Jeden z murków został wypełniony na przemian białymi i czarnymi kamieniami, które stworzyły dwukolorowe fale, drugi składa się z szarych, brązowych i czarnych płytek kamiennych, ale możliwości tworzenia eleganckich i niezwykłych murków gabionowych są właściwie nieograniczone. Materiały wypełniające można dobierać zarówno ze względu na typ, wielkość i kształt elementów, jak i ich kolory.

 

 

Jeden panel, wiele możliwości

Istnieje szereg innych sposób, które sprawią, że murki gabionowe z Zenturo przyciągną wzrok. Panele można wypełnić pikselami (kwadratowymi i prostokątnymi płytkami z tworzywa sztucznego), taśmą Perfo ze stali nierdzewnej lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego. Panele można zasłonić w całości lub częściowo (tworząc na murku spersonalizowane kształty, litery lub całe słowa). Murki gabionowe z Zenturo można także łączyć z pełnymi systemami ogrodzeniowymi Zenturo: panelami, słupami i bramami skrzydłowymi.

 

Czytaj również: Drobne prace budowlane w ogrodzie


 

 

Źródło: hyperCREW / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17077 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >