W Poznaniu ruszyła budowa „Apartamentów Górczyn”

W Poznaniu ruszyła budowa „Apartamentów Górczyn”

PTB Nickel zostało generalnym wykonawcą najnowszej inwestycji warszawskiego dewelopera, firmy SAP-PROPERTY. Na poznańskim Górczynie do maja 2012 roku spółka zbuduje 11-kondygnacyjny apartamentowiec, w którym powstanie ponad 100 nowych mieszkań. Czytaj dalej

W Poznaniu ruszyła budowa „Apartamentów Górczyn” - wielorodzinnego budynku mieszkalnego spółki SAP-PROPERTY. Inwestycja, kompleksowo realizowana przez firmę budowlaną PTB Nickel, wzbogaci poznański rynek nieruchomości o ponad 8 tys. m2 powierzchni mieszkalnej, prawie 250 m2 powierzchni biurowej oraz 110 podziemnych miejsc postojowych dla samochodów osobowych. 11-piętrowy budynek, zlokalizowany przy ul. Górczyńskiej 46, ma zostać oddany do użytkowania w maju 2012 roku.
PTB Nickel jako generalny wykonawca obiektu odpowiada za wybudowanie w standardzie deweloperskim 109 mieszkań o powierzchni od 43 do 145 m2, podziemnej dwukondygnacyjnej hali garażowej oraz pełnej infrastruktury wokół budynku.

W „Apartamentach Górczyn” znajdzie się m.in. portiernia, wózkarnia, dwie wydzielone klatki schodowe oraz dwie windy, przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, a także przedmiotów wielkogabarytowych. Większość mieszkań wyposażona zostanie w  balkon, taras lub loggię. Na terenie nieruchomości powstanie także plac zabaw dla najmłodszych lokatorów. Ciekawym i ciągle rzadko spotykanym w naszym mieście rozwiązaniem są z pewnością tarasy na dachu – podkreśla Tomasz Nowak z PTB Nickel – Na płaskim dachu budowanego przez nas obiektu znajdzie się miejsce na wydzielone przestrzenie zielone. Jeden taras będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców dzięki bezpośredniemu połączeniu z obiema klatkami schodowymi. Pozostałe tarasy będą przypisane do trzech lokali na 10 piętrze budynku. Wokół apartamentowca powstaną natomiast mini-ogródki, z których będą mogli korzystać lokatorzy mieszkań na parterze.

Budynek SAP-PROPERTY jest kolejną inwestycją mieszkaniową prowadzoną w 2010 roku przez PTB  Nickel. Od wielu lat,  jako generalny wykonawca, firma z sukcesem realizuje projekty w tym segmencie rynku. Zbudowane przez nią obiekty otrzymały szereg nagród i wyróżnień. Poznański apartamentowiec Pelikan, uznany w 2008 r. za najciekawszą inwestycję apartamentową w Wielkopolsce, doceniono m.in. za wysoki standard wykończenia oraz udane połączenie funkcji mieszkalnych z rekreacyjnymi. Zaułek Piątkowski I wyróżniono natomiast w 2006 r. nagrodą Jana Baptisty Quadro, przyznawaną najpiękniejszym poznańskim budynkom.

 

 

 
Źródło: re-view / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >