Wydarzenia na targach INSTALACJE 2012

Wydarzenia na targach INSTALACJE 2012

Wiedza Polaków dotycząca nowoczesnych systemów grzewczych jest coraz wyższa, nie mniej jednak w dalszym ciągu brakuje nam informacji, a także zaufania do najnowszych technologii branży grzewczej i energetycznej.

 

 To, co od lat sprawdza się w wielu państwach europejskich, na polskim rynku jest traktowane z dystansem. W dniu 24 kwietnia, na największych targach poświeconych szeroko rozumianemu sektorowi instalacyjnemu -  INSTALACJE 2012 w Poznaniu, spotkali się  liderzy branży instalacyjnej na I Konferencji Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez SPIUG i MTP Instalacje.

 

Czytaj również: Majowe Konferencje Design!


 

Spotkanie to kompleksowo poświęcone było technologiom i rozwiązaniom w branży OZE, podsumowaniu rynku systemów grzewczych  wiodących producentów i dostawców urządzeń oraz technologii z zakresu techniki grzewczej. To dialog branży i  przegląd  najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań, trendów przy uwzględnieniu obowiązującego prawa i uwarunkowań unijnych.

 

Czytaj również: 5. edycja konkursu Young Design


 

Wiedza daje przewagę , tylko od nas samych i branży grzewczej w Polsce zależy na ile wpłyniemy na kształtowanie świadomości użytkowników instalacji. Zapewniam Państwa że Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, dołoży wszelkich starań  w promowaniu urządzeń wykorzystujących energie odnawialną i rozwój branży grzewczej, szczególnie podkreślając znaczenie energooszczędności i ochrony środowiska.

 

 

Polska gospodarka rozwija się dynamicznie i udział w tym procesie przynosi  satysfakcję. Silne marki są powodem do dumy, ale również zobowiązują, dlatego jako członkowie firm producenckich dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść tych, którzy nam zaufali. – deklaruje Janusz Starościk – prezes SPIUG. W konferencji udział wzięli producenci i dostawcy urządzeń grzewczych, specjaliści z branży instalacyjnej, inżynierowie budownictwa , firmy wykonawcze i rzemieślnicy zainteresowani technologiami przyszłości.

 

2012-05-09
Źródło: Viessmann / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18438 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 391

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >