Wydarzenia na targach INSTALACJE 2012

Wydarzenia na targach INSTALACJE 2012

Wiedza Polaków dotycząca nowoczesnych systemów grzewczych jest coraz wyższa, nie mniej jednak w dalszym ciągu brakuje nam informacji, a także zaufania do najnowszych technologii branży grzewczej i energetycznej.

 

 To, co od lat sprawdza się w wielu państwach europejskich, na polskim rynku jest traktowane z dystansem. W dniu 24 kwietnia, na największych targach poświeconych szeroko rozumianemu sektorowi instalacyjnemu -  INSTALACJE 2012 w Poznaniu, spotkali się  liderzy branży instalacyjnej na I Konferencji Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez SPIUG i MTP Instalacje.

 

Czytaj również: Majowe Konferencje Design!


 

Spotkanie to kompleksowo poświęcone było technologiom i rozwiązaniom w branży OZE, podsumowaniu rynku systemów grzewczych  wiodących producentów i dostawców urządzeń oraz technologii z zakresu techniki grzewczej. To dialog branży i  przegląd  najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań, trendów przy uwzględnieniu obowiązującego prawa i uwarunkowań unijnych.

 

Czytaj również: 5. edycja konkursu Young Design


 

Wiedza daje przewagę , tylko od nas samych i branży grzewczej w Polsce zależy na ile wpłyniemy na kształtowanie świadomości użytkowników instalacji. Zapewniam Państwa że Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, dołoży wszelkich starań  w promowaniu urządzeń wykorzystujących energie odnawialną i rozwój branży grzewczej, szczególnie podkreślając znaczenie energooszczędności i ochrony środowiska.

 

 

Polska gospodarka rozwija się dynamicznie i udział w tym procesie przynosi  satysfakcję. Silne marki są powodem do dumy, ale również zobowiązują, dlatego jako członkowie firm producenckich dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść tych, którzy nam zaufali. – deklaruje Janusz Starościk – prezes SPIUG. W konferencji udział wzięli producenci i dostawcy urządzeń grzewczych, specjaliści z branży instalacyjnej, inżynierowie budownictwa , firmy wykonawcze i rzemieślnicy zainteresowani technologiami przyszłości.

 

2012-05-09
Źródło: Viessmann / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zam... Liczba postów: 99 Grupa: Trudne tema... Niezawodne kupowaliśmy u www.batprofi.pl. To specjalistyczna hurtownia akumulatorów różnego rodzaju, w tym: do samochodów osobowych, ciężarówek, motocykli, masz...
  • Galwanizacja- gdzie? Liczba postów: 22 Grupa: Trudne tema... Jeśli szukasz miejsca sprawdzonego i jak najbardziej polecanego to wejdź sobie na tę stronę http://cynkownia-chojnow.pl, myślę, że znajdziesz tam to, czego aktu...
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 120 Grupa: Trudne tema... Ktoś pytał wcześniej o Piłę. Ja jeżdżę zazwyczaj do www.merc-jaworowscy.pl. Wyróżniają się szybką obsługą i pełnym profesjonalizmem.
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 193 Grupa: Trudne tema... Używane to polecam zajrzeć do salonu Toyota Carolina Włochy w Warszawie. Mają właśnie bardzo fajną ofertę dla firm. Samochody w bardzo dobrym stanie, zadbane, w...
  • leki dla starszych osób Liczba postów: 83 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem warto z osobą starszą udać się do lekarza z wszystkimi lekami, które starsza osoba przyjmuje. Często jest tak, że jeden lek wyklucza drugi o poszcz...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17890 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >