Wyścigi motocyklowe Warmińskiego Auto-Moto Klubu

Wyścigi motocyklowe Warmińskiego Auto-Moto Klubu

Warmiński Auto-Moto Klub od lat organizuje wydarzenia dedykowane pasjonatom sportów motocyklowych. Wyścigi w bieżącym sezonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno doświadczonych zawodników, jak i amatorów jazdy motocrossowej. Najciekawsze wydarzenia jednak dopiero przed nami. Czytaj dalej

 

W Lidzbarku Warmińskim trwa seria wydarzeń sportowych KTMSKLEP.PL Enduro Race, kierowanych do entuzjastów jazdy motocrossowej. Odbywające się tu etapy zawodów niemal za każdym razem spotykają się z samymi pozytywnymi reakcjami. Zawodnikom szczególnie podobają się ciekawe trasy o różnorodnym stopniu trudności, na których swoje umiejętności mogą sprawdzić zarówno dzieci w wieku szkolnym, początkujący adepci jazdy motocrossowej i enduro, jak i wprawieni zawodnicy sportów motocyklowych, oczekujący ekstremalnych wrażeń. Warmiński Auto-Moto Klub stale udoskonala oferowane uczestnikom tory i trasy, a także wprowadza udogodnienia dla uczestników i kibiców.


Trwa cykl wyścigów motocyklowych Warmińskiego Auto-Moto Klubu!

Czytaj również: Blachotrapez nadal Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski


Sezon 2017 Warmińskiego Auto-Moto Klubu z pewnością wyróżnia duża różnorodność tras – zostały one bowiem wydłużone, a także urozmaicone o nowe przeszkody. Najbliższym wydarzeniem w Lidzbarku Warmińskim są rozgrywki o Puchar Polski CROSS Country – Röben, które odbędą się 23.09.2017 r. Zawodnicy zapowiadają niezwykle zaciętą rywalizację, jak co roku wspieraną przez tłumy kibiców, dopingujących swoich faworytów. Cross Country to aktualnie jedna z najpopularniejszych off-roadowych dyscyplin w Polsce, będąca ciekawym urozmaiceniem tradycyjnych konkurencji motocross i enduro. Podczas zawodów uczestnicy ścigają się na motocyklach terenowych cross/enduro oraz quadach 2K i 4K na trasie od 7 do 15 km.

 

Czytaj również: Jakie prawa i obowiązki w kodeksie drogowym mają osoby korzystające z rolek?


Sponsor tytularny Pucharu Polski CROSS Country – firma Röben, wiodący producent ceramiki budowlanej, wspiera również nadchodzące Mistrzostwa Polski CROSS Country, a także finał KTMSKLEP.PL Enduro Race, które odbędą się 24.09.2017 r. w Lidzbarku Warmińskim. Organizatorzy zaplanowali dla zawodników ekstremalne trasy oraz różnorodne przeszkody, które pozwolą wyłonić i nagrodzić tych najlepszych. Sezon 2017 Warmińskiego Auto-Moto Klubu zakończą w październiku finałowe rozgrywki BAJA – Pucharu Polski oraz TRIAL – Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, a także wyczekiwany przez wielu fanów sportów motorowych finał ENDURO – Mistrzostw i Pucharu Polski.


2017-09-12
Źródło: inplusPR / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18095 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >