Zapraszamy na targi DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017

Zapraszamy na targi DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze. Czytaj dalej

 

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia.

W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które odbędzie się w marcu w Warszawie.

 

Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:

- interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,

- budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,

- poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki

 

szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze.

 

Czytaj również: Targi Wnętrz HOME DECOR 2017 w Poznaniu

 

Targi będą znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy będzie można nie tylko zobaczyć, ale również zamówić w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania.

Termin imprezy – tuż przed sezonem budowlanym – jest idealny dla inwestorów
i architektów, którzy właśnie teraz będą podejmować decyzje dotyczące konkretnych rozwiązań i wybierać wykonawców do realizacji nowych inwestycji i remontów.

 

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW DOM inteligentny:

 • systemy automatyki domu inteligentnego

 • systemy integracji i sterowania mobilnego

 • kino domowe, multiroom, AGD

 • automatyka drzwi, okien, rolet i bram

 • systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne

 • domowe źródła energii odnawialnej

 • ogród i garażZAKRES TEMATYCZNY STREFY DESIGNU ewa & wnętrze:

 • meble i oświetlenie

 • artykuły dekoracyjne

 • tkaniny, tapety, dywany

 • materiały wykończeniowe

 

Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta Gio Pagani – architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf. W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

 

Partnerzy wydarzenia: Dom & Wnętrze, Poland Sotheby’s International Realty, Husqvarna.

 

Patroni medialni: telewizja Domo+, radio TOK FM, magazyny: Logo, Dom & Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, serwisy: Fachowy Elektryk, Infomarket, Infoaudio, Soundrebels, Bryła.pl

 

Kto za tym stoi?

Organizatorką STREFY DESIGNU ewa & wnętrze jest Ewa Mierzejewska, dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dziedzinie designu i urządzania wnętrz. Redaktor naczelna magazynu „Dom & Wnętrze”. Od kilku lat prowadzi własny blog ewaiwnetrze.pl, którego celem jest propagowanie najwyższej klasy designu w Polsce. Miłośnikom wzornictwa znana jest także jako autorka programów telewizyjnych na kanale Domo+ oraz stały ekspert w porannym programie telewizji TVN .

 

Arkadiusz Walus – ekspert branży audio/video i smart home, wydawca Magazynu i portalu DOM INTELIGENTNY.pl, organizator targów i eventów.

 

Czytaj również: Zapraszamy na konferencję - Smog problemem XXI wieku

 

Więcej informacji udzielają organizatorzy:

Arkadiusz Walus

arek@dominteligentny.pl

www.dominteligentny.pl

 

Ewa Mierzejewska

ewa.mierzejewska@ewaiwnetrze.pl

www.ewaiwnetrze.pl


2017-02-16
Źródło: olgakk / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Nowe oblicze Skanska Commercial Development Liczba postów: 8748 Grupa: Aktualności
 • Przeprowadzka Liczba postów: 82 Grupa: Opinie Ja podczas przeprowadzki korzystałem z usług firmy www.przeprowadzkiwarszawa.eu. Przewieźli moje rzeczy bez żadnych problemów. Jeśli mieszkasz w Wawie lub okoli...
 • Obróbka CNC Liczba postów: 137 Grupa: Trudne tema... Warto podpytać się znajomych w tej sprawie. Sądzę, że to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
 • Drewniany dom Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Domy z drewna dzięki swemu mikroklimatowi mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie i długość naszego życia. charakteryzują się one dużo wytrzymałością i odporności...
 • depilacja laserowa- opinie Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Ja jestem dużą fanką takiego sposobu depilacji :) Laser bardzo osłabia włoski i cebulki, dzięki czemu większość włosków w ogóle przestaje rosnąć. Moja pierwsza....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17927 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >