Zaprojektuj swoją zabawkę

Zaprojektuj swoją zabawkę

Zastanawialiście się kiedyś, na czym polega i jak wygląda praca projektanta zabawek? Na to pytanie już niebawem odpowiedzą najmłodsi, którzy podczas bezpłatnych warsztatów w IKEA Kraków nie tylko przyjrzą się efektom pracy znanych designerów, ale również zaprojektują i wykonają własne maskotki. Czytaj dalej

 

Tajemnice magicznego świata zabawek odkryje znana, lubiana przez dzieci projektantka, Olimpia Ajakaiye. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych przez IKEA Kraków na czas małopolskich ferii zimowych (14–27 stycznia). Podczas gdy dzieci będą poznawać pracę twórców zabawek i wymyślać własne maskotki, dorośli mogą skorzystać z bezpłatnych porad fizjoterapeutów, odbywających się w ramach akcji „W trosce o dobry sen”. Trwa ona od 14 styczniado 3 marca. W ferie przewidziano również oferty specjalne na asortyment z działów sypialni oraz dziecięcego krakowskiego sklepu IKEA.

 

Czytaj również: Odbędzie się akcja przedstawienia inwestycji Kurkowa 14 we Wrocławiu

 

Zaprojektuj swoją zabawkę

- Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie swoją ulubioną zabawkę, z którą niezbyt chętnie się rozstawał. Ale czy nie marzyliście nigdy o tym, aby stworzyć własną i pochwalić się nią przed rówieśnikami? - mówi Olimpia Ajakaiye, prowadząca warsztaty wnętrzarskie dla najmłodszych w IKEA Kraków. Zajęcia „Zaprojektuj swoją zabawkę” to wyjątkowa okazja dla maluchów, aby choć przez chwilę poczuły się jak prawdziwi twórcy zabawek. - Podczas warsztatów pokażę dzieciom designerskie maskotki, opowiem o projektantach i ich pracy. Maluchy wezmą też udział w pokazie pluszaków, a następnie - z drobną pomocą - wykonają rysunki, na podstawie których zrobią własne zabawki, które po zajęciach zabiorą do domu – dodaje Olimpia Ajakayie.

 

 

W trosce o dobry sen

Problemy z zasypianiem i niewysypianiem się dotykają coraz większą liczbę osób. Stres, zaburzony rytm dnia, związany z nieregularnym trybem pracy, niewłaściwa dieta, wiek – przyczyn jest wiele. Nierzadko jednak powód niewłaściwego wysypiania się jest bardziej prozaiczny: winowajcą może być po prostu niewygodne łóżko lub źle dobrany materac.

 

Czytaj również: Okno nagrodzone przez środowisko branżowe

 

- Wybór najlepszego dla nas materaca, o odpowiedniej strukturze i twardości, zależy od wielu czynników, takich jak waga, kształt ciała, wiek, stan zdrowa itp. Dlatego przez cały czas trwania akcji „W trosce o dobry sen” w naszym sklepie można skorzystać z bezpłatnych porad doświadczonych fizjoterapeutów, którzy pomogą w doborze materaca dostosowanego do indywidualnych potrzeb – mówi Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków. Dodatkowo, tylko w czasie ferii zimowych (14–27 stycznia), na wszystkich, którzy zdecydują się na zakup asortymentu z działów sypialni i dziecięcego czeka miła niespodzianka – za każde wydane 1000 zł otrzymają 100 zł w prezencie w postaci  karty rabatowej.

Harmonogram wydarzeń

Warsztaty „Zaprojektuj swoją zabawkę” odbywają się w okresie ferii zimowych, 14-27 stycznia, codziennie z wyłączeniem weekendów w godz. 9:00–11:00 w Smalandii IKEA Kraków. Prowadzone są w 15 osobowych grupach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

 

Zapisy odbywają się poprzez formularz on-line na stronie www.ikea.pl/krakow. Wymagane jest podanie nr karty IKEA FAMILY opiekuna. Osoby, które nie są członkami IKEA FAMILY, mogą przystąpić do klubu przed zapisem. Rejestracja trwa kilka minut i jest bezpłatna.

 

Porady fizjoterapeutów udzielane są codziennie od 14 stycznia do 3 marca w dziale sypialni. W dni robocze w godz. 10:30–20:30 oraz w weekendy w godzinach otwarcia sklepu.

 

Oferta 100 zł za każde wydane 1000 zł na asortyment z działów  sypialni oraz dziecięcego obowiązuje przez całe małopolskie ferie zimowe, w dniach 14-27 stycznia.

 

 

 

2013-01-16
Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1296 Grupa: Trudne tema... Ktoś tutaj wcześniej wspomniał co nie co na temat depresji i powiem Wam, że zdrowie psychiczne jest zwyczajnie najważniejsze :) Mam kolezankę, u które zdiagnozo...
  • Jak rozwinąć swój biznes w okresie COVID? Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Trzeba przede wszystkim postawić na bezpieczeństwo swoje jak i swoich klientów. My do firmy zakupiliśmy klika lamp wirusobójczych tego typu https://oswietlenie-...
  • panorama jako reklama firmy? Liczba postów: 295 Grupa: Trudne tema... Jest wiele całkiem ciekawych form reklamy i nic tylko je wykorzystywać. Im bardziej coś kreatywnego tym lepiej, bardziej trafi do ludzi. Można na przykład wykor...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 277 Grupa: Trudne tema... Myślę, że zanim sami pobawimy się w dietetyków to warto wziąć także pod uwagę właśnie diety pudełkowe. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują bardzo...
  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 240 Grupa: Trudne tema... sprawdź sobie http://kancelaria-kurowski.pl. Myślę, ze nie pożałujesz :)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16121 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >