Zarabiasz na reklamach? Dowiedz się, jak fiskus traktuje twoje dochody

Zarabiasz na reklamach? Dowiedz się, jak fiskus traktuje twoje dochody

Podatnik, który udostępnia miejsce ogłoszeniowe na własnej stronie internetowej, nie płaci zaliczek w trakcie roku. Musi wykazać dochód w zeznaniu PIT-36 wraz z innymi, opodatkowanymi według skali – wyjaśnił dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy.

 

Z pytaniem zwrócił się podatnik, który przystąpił do programu realizowanego przez irlandzką firmę. Akceptując regulamin, umożliwił jej wyświetlanie na swojej stronie internetowej treści reklamowych. Wysokość wynagrodzenia nie była ustalona. Ma zależeć od liczby odsłon strony internetowej.


Czytaj więcej...

2014-08-01
Źródło: Gazeta Prawna

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Hazard Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Niedawno odkryłem na tej stronie https://www.10najlepszekasyna.pl/recenzj a-kasyna-bob/ ogromną kolekcję gier i możesz od razu zacząć w nią grać na dowolnym pref...
  • wywóz gruzu Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... a z Bochni znacie tego typu firmę?
  • Jak mężczyzna może znaleźć miłość? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Co przyciąga mężczyzn do kobiet? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że wszelkie związki są cechą konkretnego człowieka.
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 337 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Opony na lato Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... A czy jakiś sklep z felgami jesteście w stanie polecić? Zastnawiam się, czy felgi stąd są warte uwagi... Co sądzicie?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >