Zmysłowa przyjemność

Zmysłowa przyjemność

Walentynki przez cały rok? Bo święto zakochanych to przecież tylko pretekst dotego, co powinniśmy robić każdego dnia. Czytaj dalej

 

Czyli… rozpieszczać swoje zmysły. I choć Walentynki są raz w roku, to dzięki wannom z hydromasażem od Villeroy & Boch możesz je mieć codziennie! Podaruj upominek swojemu ciału: odpocznij, zrelaksujsię i odpręż. Zapraszamy do osobistego spa! Zimowy, mroźny dzień, a Ty zanurzasz się w gorącej wodzie.

 

 

Czytaj również: Basen ogrodowy to dobry wybór

 

Ponad bąbelkami wznosisz walentynkowy toast musującym trunkiem. Chwile błogiego relaksu dopełnia odprężający masaż. A jeśli brakuje Ci masażysty…w podróż do świata przyjemności i harmonii zabierze Cię JetPak™ II – systemz technologią opatentowaną przez Villeroy & Boch. Zapewni on wielesensualnych doznań za sprawą różnych rodzajów masażu: rozluźniającegomięśnie barków, niwelującego napięcia karku, pulsacyjnego i rotacyjnego wzdłuż całego kręgosłupa lub wybranych jego odcinków. On z pewnością Cięnie zawiedzie. A wszystko to dzięki 16 modelom łatwo wymiennych paneli zróżnymi typami dysz. Czy ktoś jest w stanie jemu sprostać? Kolekcje Premiumi Comfort firmy Villeroy & Boch to też wiele modeli wanien: o różnychwymiarach i kształtach. – wszystkie bezkonkurencyjne i bardzo wygodne.Spraw, by 14 lutego zamienił się w niekończącą się zmysłową przyjemność!

 

 

Czytaj również: Otwarty basen schowany w zacisznym otoczeniu

 

 

Źródło: konkretpr / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16148 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >