Znana projektantka Nini Andrade Silva będzie Gościem Specjalnym konferencji architektonicznej GIS WARSZAWA 2014

Znana projektantka Nini Andrade Silva będzie Gościem Specjalnym konferencji architektonicznej GIS WARSZAWA 2014

Już 22 i 23 października 2014 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowa Expo Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS Warszawa 2014. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Nini Andrade Silva (Atelier Nini Andrade Silva) – jedna z najbardziej uznawanych i nagradzanych architektek i projektantek wnętrz. Czytaj dalej

 

Maria Isabel Andrade SilvaNini – urodziła się w Funchal (Madera, Portugalia) w 1962 roku. Posiada dyplom w dziedzinie Designu, który zdobyła w Instytucie Sztuk Wizualnych, Designu i Marketingu (IADE) w Lizbonie. Jednocześnie, zdobywała swoje akademickie i zawodowe doświadczenie za granicą – studiowała i pracowała w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Afryce Południowej i Danii.

 

 

Na przestrzeni minionych lat, poświęciła się realizacji swoich pasji tak, aby “odkryć światy światu”. W ciągu ostatnich piętnastu lat podróżowała m.in. do: Chin, Filipin, Japonii, Indonezji, Indii, Arabii Saudyjskiej oraz Tajlandii. Podczas wszystkich swoich podróży uczyła się kultury lokalnych mieszkańców, dzięki czemu jej prace nabrały autentyzmu, a wielokulturowość, która tak dobrze charakteryzują jej prace, czyni je wyjątkowymi na całym świecie.

 

 

Atelier Nini Andrade Silva stworzył różne, wyróżniające się i wielokrotnie nagradzane projekty wnętrz. Wśród zdobytych nagród na szczególną uwagę zasługują: World Architecture Festival Award, International Design & Architecture Award, Best Interior Design Europe, International Hotel & Property Award, World Travel Award, European Property Awards.

 

 

Prace Nini były także często opisywane w magazynach o projektowaniu, architekturze, stylu życia, podróży i modzie, ze względu na ścisły związek pomiędzy ich niepowtarzalnym wzornictwem i wysokim poziomie szczegółowości. Informacje o jej pracach można znaleźć m.in. w: New York Times, “World Leading Guides” Andrew Martina (Tom 5, 8, 10 i 13) – uznawanych za biblię dla projektantów – Wallpapper, Sleeper Magazine, przewodniku Condé Nast, Harrolds, Financial Times oraz w Hinge.

 

 

Charakterystyczne koncepcje projektowe Nini Andrade Silva Atelier w hotelach, biurach, restauracjach oraz prywatnych rezydencjach, ukształtował nowy styl, nazywany – Ninimalizmem.

 

Zdjęcia i tekst pochodzą ze strony: www.niniandradesilva.com

 

GIS Warszawa 2014 porusza zagadnienia dotyczące architektury, designu i aranżacji oświetlenia nowoczesnych wnętrz. Wydarzenie skierowane jest dla architektów, projektantów wnętrz, designerów oświetlenia, specjalistów ds. oświetlenia, właścicieli i beneficjentów projektów oraz firm prezentujących rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz.

 

 

Architekci i projektanci mogą rejestrować się za darmo, przysyłając dane kontaktowe na adres e-mail: gis@abplusevents.com, w ramach limitu wolnych miejsc. Zarejestrowanie się nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, które zostanie wysłane przez organizatorów w późniejszym czasie, po zweryfikowaniu zarejestrowanego wniosku.

 

Firmy mogą przeprowadzić w ramach konferencji prezentacje – podczas sesji plenarnych lub na warsztatach tematycznych, albo uczestniczyć w charakterze wystawców. Więcej informacji pod adresem e-mail: gis@abplusevents.com.

 

 

Partnerzy Medialni: Label Magazine, designteka.pl, Archivolta, W-A.pl, infoarchitekta.pl, świat architektury, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród, BUDOWNICTWO.ORG, Archiweb, Lux Magazyn, ELEKTRYKA.ORG, swiatlo.com, lighting.pl,   Oświetlenie LED, 4budowlani.pl, budnet.pl, budownictwo360.pl, budoskop.pl, BIZNES meble.pl, Meble.pl, World Architecture Community, e-architect, archilovers

 

 

Informacja / Rejestracja: gis@abplusevents.com  

+40 332-413-890

 


2014-03-28
Źródło: ab plus / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • pomoc z samochodem Liczba postów: 601 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż prętów walcowanych, kutych, łuszczonych i ciągnionych to polecam zapoznać się z ofertą firmy Pw-rostalhtt...
  • Jak wybrać odpowiednią gaśnicę? Liczba postów: 22 Grupa: Aktualności Świat trochę idzie do przodu, wprawdzie gaśnice proszkowe są nadal popularne, ale są teraz też czyste urządzenia gaśnicze niezostawiające śladów, nie trzeba pot...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 191 Grupa: Trudne tema... Sporo osób stawia też na gadżety reklamowe, a w tej kwestii mogę wam polecić firmę https://promoceramics.com/, z której usług sam skorzystałem i jestem zadowolo...
  • Teamnet-software Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym legalnie zakupić system operacyjny Windows dla celów prywatnych. Polecacie sklep Teamnet-software?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >