5 powodów, dla których warto sprzedać mieszkanie do skupu nieruchomości

5 powodów, dla których warto sprzedać mieszkanie do skupu nieruchomości

Jesteś właścicielem nieruchomości i chcesz ją sprzedać za gotówkę? Z nami zrobisz to szybko, bezpiecznie i za uczciwą cenę! Sprawdź, jakie korzyści wynikającą ze sprzedaży mieszkania do największego skupu nieruchomości w Polsce! Czytaj dalej

 

Jeżeli masz mieszkanie i chcesz je sprzedać szybko, ale też w dobrej cenie - mamy świetną wiadomość. Skupujemy wszystkie rodzaje mieszkań położonych w całej Polsce. Nie ważne, czy Twoja nieruchomość jest w wielkim mieście, czy na wsi. Może po prostu trudno jest Ci sprzedać to mieszkanie? Kupujemy nieruchomości nawet z problemami prawnymi i technicznymi. Co zyskasz na współpracy z nami? 

 

1. Pieniądze dostajesz w ten sam dzień

Musisz wiedzieć, że wbrew popularnym opiniom, skup nieruchomości nie musi oznaczać zgody na niższą cenę. Wyceniamy nieruchomości rzetelnie, biorąc pod uwagę czynniki, mające wpływ na wartość Twojej nieruchomości. Przyjeżdżamy pod wskazany adres i dokonujemy wyceny. Jeszcze tego samego dnia  możemy zaproponować atrakcyjną cenę za jej zakup. Za Twoje mieszkanie zapłacimy gotówką do ręki, lub przelewem na konto – jak wolisz. Pieniądze ze sprzedaży nieruchomości możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

 

Czytaj również: Agent nieruchomości zdradza sposoby na dobrą sprzedaż mieszkania lub domu

 

5 powodów, dla których warto sprzedać mieszkanie do skupu nieruchomości

 

2. Możesz być pewny uczciwych warunków współpracy

 Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować współpracy z nami. Co więcej, pozwoli Ci ona zaoszczędzić sporo nerwów i czasu. Dlaczego? Nasza działalność charakteryzuje się rzetelnym i uczciwym podejściem do potrzeb klienta, a także empatią i zrozumieniem jego sytuacji życiowej.

 

3. To będzie szybka transakcja, jeśli tylko chcesz

Posiadając dużą płynność finansową, możemy dokonać zakupu każdej nieruchomości w ciągu zaledwie kilku dni. Nasz usługa dedykowana jest wszystkim, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży swojego domu, mieszkania lub działki. 

 

4. Procedura jest zawsze zgodna z przepisami prawa

Sprzedaż nieruchomości, aby była ważna, powinna być umocowana prawnie. Co to oznacza? Powinna być zawarta w obecności notariusza. Tak właśnie jest u nas. Wszystkie umowy mają charakter aktu notarialnego, czyli są prawnie wiążące obie strony transakcji zakupu nieruchomości.

 

5. Otrzymasz od nas wsparcie i doradztwo prawne 

Zapewniamy Ci bezpłatne doradztwo prawne i finansowe. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przebiegu transakcji. Podpowiemy jak rozwiązać problemy prawne związane z Twoją nieruchomością. Nasza firma działa na polskim rynku legalnie i posiada polisę ubezpieczeniową.  

 

Pamiętaj, jesteśmy największym skupem nieruchomości w całej Polsce. Nie bez powodu! Zaufały nam setki klientów. Dlaczego? Docenili nasze przejrzyste warunki współpracy, korzystne wyceny rzeczoznawców, szybkość, a przede wszystkim możliwość otrzymania gotówki do ręki!

 

Czytaj również: Wycena nieruchomości i działki pod budowę przyszłej drogi - od czego zależy cena?

 

Zadzwoń lub sprawdź naszą ofertę na stronie: 

Skup mieszkań za gotówke w całej Polsce - Skup.io

Tel. +48 799 353 353

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18343 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >