BOCONCEPT zawiesza sprzedaż  na terenie Rosji

BOCONCEPT zawiesza sprzedaż na terenie Rosji

Jesteśmy głęboko poruszeni wyniszczającą wojną, która toczy się w Ukrainie i która dotyka miliony niewinnych ludzi. Inwazja Rosji, której efektem jest tragiczny kryzys humanitarny, jest sprzeczna z podstawowymi wartościami, w które wierzymy.

 

Jako marka popieramy międzynarodowe sankcje i czasowo wstrzymujemy naszą sprzedaż na terenie Rosji. Będziemy nadal oceniać sytuację w miarę jej rozwoju. „Nasze myśli są ze wszystkimi, których życia zostały dotknięte tą tragedią. Wspieramy również naszych partnerów na całym świecie, dotkniętych eskalacją tego konfliktu” - mówi Mikael Kruse Jensen, CEO BoConcept. Aby wspomóc ludzi dotkniętych tym konfliktem, BoConcept razem ze swoimi pracownikami i partnerami zbiera fundusze osiągając sumę 100.000 EUR, z dążeniem do kwoty 200.000 EUR, w celu przekazania jej na Fundusz Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy Uchodźcom (UNHCR), który przewodzi globalnym wysiłkom humanitarnym w regionie.

 

Czytaj również: Czy warto stosować bakterie startowe do oczyszczalni ścieków?

 

BOCONCEPT zawiesza sprzedaż na terenie Rosji

2022-03-23
Źródło: OKK / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • tłumacz specjalistyczny Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Kiedy jeszcze piszemy nadal o tłumaczeniach to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym jakie są powody dla których możemy potrzebować korekty wykonywanej....
  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 40 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 11 Grupa: Trudne tema... Wszystko oni wykonali i wyszło im na prawdę solidnie retro bowl
  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 30 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Monitoring Liczba postów: 29 Grupa: Trudne tema... I don't have it retro bowl

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 971

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >