BuildDesk i Energa razem dla Klienta

BuildDesk i Energa razem dla Klienta

BuildDesk Polska, ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej wspiera Grupę Energa, jeden z czterech wielkich holdingów elektroenergetycznych w naszym kraju, w realizacji kompleksowych audytów elektrycznych i energetycznych.

- Energa postawiła na kompleksowość i elastyczność swoich usług, proponując klientom szereg nowych rozwiązań, które pozwalają w prosty sposób oszczędzać na wydatkach za energię elektryczną - mówi Ireneusz Kulka, Wiceprezes Zarządu Energa-Obrót SA. Usługobiorcy firmy mają możliwość m.in. wydłużenia terminu płatności za prąd, zagwarantowania sobie stałej ceny energii, leasing na wymianę układów pomiarowych, szansę dostawy najbardziej ekologicznej energii elektrycznej w Polsce czy też skorzystanie z oferty związanej z optymalizacją zużycia energii.

- We współpracy z BuildDesk Polska wprowadziliśmy do naszej oferty audyty elektryczne, energetyczne, termograficzne i świadectwa charakterystyki energetycznej – mówi Ireneusz Kulka. Małym i średnim przedsiębiorstwom zaproponowano kompleksowe narzędzie - audyt elektroenergetyczny. Dzięki pakietowi, który obejmuje m.in. wykonanie audytu elektrycznego, audytu energetycznego na potrzeby modernizacji oraz świadectwa charakterystyki energetycznej, MSP dowiedzą się jak oszczędnie gospodarować energią, zminimalizować koszty jej użytkowania czy też, w jaki sposób zmodernizować systemy i infrastrukturę.

- Oferta Grupy Energa została przygotowana ze szczególną myślą o firmach, którym bliskie jest zagadnienie racjonalizacji kosztów związanych z zakupem mediów energetycznych – mówi Piotr Pawlak, dyrektor zarządzający BuildDesk Polska. Przedsiębiorstwa te widzą tym samym szansę na redukcję kosztów i wzrost swojej konkurencyjności na rynku, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Dzięki profesjonalnej współpracy z Grupą ENERGA i wykorzystaniu sieci BuildDesk Partner, platformy współpracy zrzeszającej wykwalifikowanych i doświadczonych audytorów, oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

Ogólnokrajowy dostęp do Audytorów działających w ramach programu partnerskiego BuildDesk Partner pozwala, po dokonaniu wizji lokalnej, w prosty i szybki sposób wykonać wstępny audyt, oszacować koszty i możliwości modernizacji budynku, aby ostatecznie wykonać audyt elektryczny, energetyczny lub termowizyjny, w zależności od potrzeb. – Warto podkreślić, że dzięki programowi nasi Partnerzy są w stanie na bieżąco realizować zlecenia w ramach poszczególnych projektów, polegających na świadczeniu usług auditingowych, doradczych i konsultingowych prowadzonych przez BuildDesk – dodaje Pawlak.

 

 

Źródło: Prelite Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 122 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Sklep internetowy Liczba postów: 55 Grupa: Trudne tema... Strony hazardowe to także rodzaj sklepu internetowego. Tylko zamiast towarów kupują rozrywkę. Polecam wejść na najlepszą stronę z zakładami bukmacherskimi https...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 654 Grupa: Trudne tema... A może uda Wam się jakoś porozumieć? Może nie wszystko jeszcze stracone? Nie podejmujcie zbyt pochopnie decyzji o rozstaniu, bo może jeśli się postaracie to uda...
  • Prawnik od rozwodów łódź Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Oczywiście taka pomoc jest na pewno bardzo ważna ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest to aby wiedzieć czy warto pisać pozew o roz...
  • niezależni dealerzy samochodowi Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... W sumie ja jeszcze nigdy nowego auta nie miałem ale może kiedyś w przyszłości i ja również się na nie zdecyduję. Póki co udało mi się niedawno natrafić na bardz...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 83

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >