Caparol Polska przekazuje farby

Caparol Polska przekazuje farby

Z końcem lutego firma Caparol Polska podpisała umowę o współpracy sponsorskiej z Narodową Galerią Sztuki „Zachęta” w Warszawie. Caparol, zachęcony przez „Zachętę”, zobowiązał się przekazać farby potrzebne do aranżacji kolorystycznej sal wystawowych galerii.

Podpisana umowa to punkt wyjścia do długofalowej współpracy, a także chęć  wspierania działalności kulturalnej.

Firma Caparol i Narodowa Galeria Sztuki „Zachęta” to marki o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku. Łączy je jeszcze jedno – zamiłowanie do piękna, estetyki oraz kunsztownej formy wykonania. Dzieła sztuki to nie tylko obrazy wystawiane w eleganckich wnętrzach galerii, ale także perfekcyjnie zaaranżowane przestrzenie. Idealne połączenie tych dwóch elementów sprawi, że zwiedzający będą podziwiać nie tylko dzieła sztuki współczesnej, ale także dopracowane w szczegółach sale wystawowe.

„Zachęta” zachęciła Caparola


Promowanie rodzimej kultury i dziedzictwa narodowego to nie tylko prestiżowy tytuł mecenasa sztuki, ale przede wszystkim profesjonalny sposób wspierania sztuki współczesnej. Możliwość kooperacji pomiędzy światem kultury i biznesu patronuje wspólnym inicjatywom. Podpisana umowa sponsorska między wiodącym producentem farb – firmą Caparol, a galerią sztuki „Zachęta” otwiera nowe możliwości promocji wydarzeń kulturalnych wśród pracowników i partnerów biznesowych. Aktywne uczestnictwo w odbiorze sztuki przez działania artystyczne, czy konfrontacje z twórcami powoduje wzrost zainteresowania kulturą, co więcej, jest także przyjemną formą spędzenia wolnego czasu. Udostępniane reprezentacyjne sale wsytawowe „Zachęty” na uroczyste gale i wydarzenia firmowe są idealną przestrzenią do dyskusji na temat materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Gustowne i eleganckie wnętrza galerii stwarzają niepowtarzalny klimat nie tylko dla spragnionych doznań estetycznych, ale także dla poważnych rozmów i negocjacji biznesowych.

W ciągu najbliższego roku Caparol dostarczy farby oraz materiały dekoracyjne do przemalowania sal wystawowych. „Zachęta” Narodowa Galeria Sztuki zdecydowała się podjąć współpracę z firmą Caparol ze względu na bardzo wysoką jakość produktów, odpowiadających naszym wymaganiom przy tworzeniu ekspozycji  artystycznych. Od początku współpracy firma Caparol dała się poznać jako odpowiedzialny partner, gotowy na nowe wyzwania i szybko reagujący na zapotrzebowanie galerii – tłumaczy Elżbieta Sobiecka zastępca dyrektora „Zachęty” Narodowej Galerii Sztuki.  Obopólne korzyści płynące ze współpracy sprawiają, że zarówno Caparol jak i „Zachęta” z optymizmem i zaufaniem podchodzą do realizowania założeń podpisanej umowy.

Porozumienie między firmą Caparol i Narodową Galerią Sztuki „Zachęta” to nie tylko wspieranie działalności kulturalnej, ale również promowanie sztuki współczesnej. Dołączenie do grona partnerów Narodowej Galerii Sztuki „Zachęta” to przede wszystkim szlachetna i odważna inicjatywa wspierająca kulturę i dziedzictwo narodowe.

 

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19254 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >