Cross Point Łódź najlepszym biurowcem 2011

Cross Point Łódź najlepszym biurowcem 2011

Biurowiec Cross Point Łódź, realizowany i zarządzany przez Mermaid Properties został laureatem dwóch nagród tegorocznych EUROBUILD AWARDS 2011.

 

Po raz pierwszy w tym roku, w najbardziej prestiżowym i uznanym w środowisku nieruchomości konkursie, oprócz nagród przyznawanych przez jury, pojawiły się również nagrody przyznawane przez Najemców. Badania poziomu ich zadowolenia zbadała Millward Brown, jedna z najlepszych agencji badawczych na świecie. Cross Point Łódź zdobył nagrodę w kategorii Best Office (Najlepszy Biurowiec) pokonując 53 biurowce zlokalizowane w całej Polsce oraz Best Office Manager (Najlepszy Menadżer Powierzchni Biurowej) dla Grzegorza Zawady, zarządzającego projektem Cross Point.


Czytaj również: Zrównoważony rozwój miejskiej infrastruktury

 

Dobre samopoczucie naszych Najemców zawsze było dla nas bardzo ważne – mówi Anna Rajchert z Mermaid Properties, odpowiedzialna za komercjalizację projektu – zawsze jest tak, że po okresie żmudnych, często niełatwych negocjacji umowy najmu, po jej podpisaniu przychodzi wreszcie etap spełniania obietnic i stworzenia najemcy takich warunków, aby po zakończeniu okresu najmu, nie  chciał szukać nowej lokalizacji dla swojego biura. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że po prostu spełniamy obietnice, a nasza praca ma sens. Dziękujemy Najemcom Cross Point za docenienie naszych wysiłków.


 

Do grona Najemców biurowca (m. in. Nordea AB, Bankowy Fundusz Leasingowy SA, Complex SA, TVN SA, Onet.pl SA, Mostostal Warszawa SA, Konica Minolta Business Solution sp. z o.o.) dołączył właśnie Ernst & Young, należący do Wielkiej Piątki światowych firm doradczych i konsultingowych, który już w lutym przyszłego roku rozpocznie na 330 m2, swoją działalność w biurowcu.

 

Czytaj również: Jak stworzyć idealne biuro?

 

"To był naprawdę dobry rok dla Cross Point wynajęliśmy na trudnym, łódzkim rynku, w roku, w trakcie którego najczęściej padającym słowem było znowu słowo „kryzys” aż 1250 m2, pozyskując takie marki jak E&Y, czy spółki z największej prywatnej grupy medialnej ITI. Zdobyliśmy dla biurowca łącznie trzy nagrody, przypominam, że oprócz dwóch nagród Eurobuild Awards 2011, biurowiec zdobył również „Platynowe Wiertło 2011”, w kategorii „Przebudowy i Modernizacje” przyznane przez kapitułę konkursu organizowanego przez firmę Bosch. Wierzymy, że stało się to o czym marzyliśmy, biurowiec Cross Point to już po prostu „Dobry Adres”, w którym warto mieć biuro" – dodaje Anna Rajchert.

 

2011-12-14
Źródło: MERMAID / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Modele BMW z lat 2000 Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Dzień dobry panie i panowie Co sądzicie o modelach BMW z lat 1995-2005? Myślicie że w jakim czasie staną się klasykami? Po modelach z początku lat 90-00's już w...
  • Nowości edukacyjne Liczba postów: 4 Grupa: Konferencje... Spocsie.pl Tęsknię za gimnazjum..
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema... Jak masz duży budżet i chcesz poznać inne egzotyczne miejsca to postaw na ofertę tego biura https://planetescape.pl/kraj/wietnam/ Oni potrafią zapewnić najlepsz...
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 245 Grupa: Trudne tema... Jestem pewny ,że dobrym pomysłem jest skorzystanie z https://riccardo.pl/buty-dla-dzieci/buty -dla-chlopca/trampki . To jest naprawdę bardzo interesująca oferta.
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Od kilku lat nie słabnie zainteresowanie Klientów uzyskaniem pomocy w znalezieniu wyjścia z trudnych sytuacji związanych z umowami tzw. kredytów frankowych. Rad...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >