Czy projekt domu to patent na świąteczny prezent?

Czy projekt domu to patent na świąteczny prezent?

Atmosfera świąt Bożego Narodzenia jest nieodzownym elementem kampanii promocyjnych organizowanych właśnie w tym okresie roku. Również firma Archeton Sp. z o.o. wychodząc na przeciw marzeniom inwestorów o własnym domu kolejny raz uruchomiła promocję "Świąteczna Paczka".

Projekt domu dla tych, którzy planują realizację inwestycji wiosną przyszłego roku, jest idealnym prezentem. Inwestor, często miesiącami podejmuje decyzję o tym jaki projekt wybrać. Okres świąt bywa też czasem wielu rodzinnych decyzji dlatego "Świąteczna Paczka" Archetonu to prezent jaki rodzina może sobie sprawić pod choinkę.

 

"Świąteczna Paczka" Archetonu to niespodzianka jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy zamówić projekt domu w "Świątecznej Paczce", a dodatkowo otrzymamy w zestawie rabat w wysokości 50 zł na projekt domu, kosztorys w super promocyjnej cenie 122 zł, rysunki architektury w plikach pdf także w promocyjnej cenie 33 zł oraz drobne upominki świąteczne. Ponadto dla zainteresowanych ogrzewaniem domu paliwem stałym można otrzymać do dokumentacji aneks na paliwo stałe w cenie 150 zł. Promocja trwa do 30 grudnia br. "Świąteczna Paczka" Archetonu to oszczędność nawet do 350 zł.

 

W grudniu wystartował także konkurs "Twój Projekt Doskonały". Wystarczy opisać jakie zmiany chciałoby się wprowadzić do już zakupionego przez siebie projektu domu. Osoby, które zaproponują najciekawsze zmiany adaptacyjne otrzymają bardzo cenne nagrody. Do wygrania jest komplet okien dachowych marki Roto, wiszący kocioł gazowy marki Viessmann oraz urządzenie czyszczące marki Karcher. Konkurs trwa do końca marca 2011 r., niemniej już teraz może on uprzyjemnić prace nad wykończeniem i wyposażeniem domu.

 

 

 Źródło: Alexandrite Group / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 101

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >