Dobre ceny dewelopera w Trójmieście

Dobre ceny dewelopera w Trójmieście

Trójmiejski deweloper Inpro wprowadza wiosenną promocję. Specjalnymi cenami objętych zostanie aż 6 inwestycji. Promocja będzie trwała od 24 lutego do 31 marca br. Klienci, w zależności od inwestycji, będą mogli kupić tańsze mieszkania, domy, piwnice, hale garażowe, miejsce postojowe, skorzystać z wydłużenia gwarancji lub darmowego wyposażenia z kolektorów słonecznych. Czytaj dalej

 

„Pomimo bardzo dobrej sprzedaży zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wiosennej promocji Nasze domy i mieszkania sprzedają się systematycznie, ale uważamy, że przy tak dobrych warunkach makroekonomicznych możemy dać niezdecydowanym klientom dodatkowy bodziec do skorzystania z naszej oferty.” – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.

 

Czytaj również: Rezerwacja lokali na osiedlu Czarnieckiego

 

CITY PARK

Dla osób kupujących nowe mieszkanie w tej inwestycji, deweloper oferuje piwnicę w cenie mieszkania i wprowadza promocję na miejsce postojowe w hali garażowej za 15.000 zł brutto. W ofercie sprzedaży jest blisko 120 lokali mieszkalnych. City Park to kompleks sześciu 11-kondygnacyjnych budynków realizowany w Gdańsku Zaspie w odległości tylko 2,5 km do Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Budynki A, B, C i D zostały już oddane do użytku. W tych dwóch ostatnich zostało jeszcze kilka mieszkań gotowych do odbioru. Koniec budowy budynku E przewidziany jest na 30.06.2015 r., a budynku F 30.09.2015 r.

 

Czytaj również: Finansowanie inwestycji Konstruktorska Business Center

 

CHMIELNA PARK

Dla tej inwestycji Spółka proponuje specjalny 5% rabat na wszystkie mieszkania w budynku A, gdzie w sprzedaży pozostało jeszcze 8 lokali. Chmielna Park znajduje się przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na malowniczej Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Osiedle złożone z trzech budynków powstaje w sąsiedztwie zabytkowej starówki miasta, posiada oryginalną architekturę i przestronne tarasy. Budowę objętego promocją budynku zakończono we wrześniu 2013 r. W aktualnej ofercie znajduje się również 77 mieszkań z budynku B, którego koniec realizacji przewidziano 30.10.2015 r.

 

Czytaj również: Kolejny etap Centrum Galardia w Starachowicach

 

WRÓBLA STAW MIESZKANIA I DOMY

Dla inwestycji Wróbla Staw mieszkania Inpro przygotował piwnice i naziemne miejsca postojowe w cenie mieszkania. W ofercie sprzedaży pozostało 37 mieszkań w realizowanym III etapie osiedla. W przypadku inwestycji Wróbla Staw domy oferowana jest pięcioletnia gwarancja budynku i kolektory słoneczne do podgrzewania ciepłej wody w cenie domu. Osiedle Wróbla Staw mieszkania i domy położone jest w Gdańsku Jasieniu w przepięknej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw, w odległości 5,5 km od centrum Gdańska. Osiedle Wróbla Staw mieszkania realizowane jest w 3 etapach. Zakończenie budowy etapu III przewidziano 30.12.2014 r. W tym roku Inpro planuje rozpoczęcie realizacji II etapu inwestycji. W ramach inwestycji Wróbla Staw domy obecnie w sprzedaży są wybudowane już etapy B i C oraz realizowany etap D,
którego koniec przewidziany jest 30.12.2014 r.

 

Czytaj również: Hotel wkomponowany w górskie krajobrazy

 

GOLF PARK

Tańsze domy będzie można również kupić na osiedlu Golf Park. Inpro przygotowało 5% zniżkę. Osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100 m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody. W aktualnej ofercie znajduje się 17 domów. Koniec budowy znajdującego się w sprzedaży etapu B planowany jest 30.10.2014 r.

 

Czytaj również: Centra handlowe - bryły ze szkła

 

CZWARTY ŻAGIEL

To jedna z najnowszych inwestycji Inpro. Promocją objęte są hale garażowe w cenie 20.000 zł brutto. Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana, przy ul. Olsztyńskiej. W ofercie znajduje się 90 mieszkań. Zakończenie inwestycji przewidziane jest 30.12.2014 r.

Źródło: Tauber / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >