Dom Development S.A. - blisko 700 mieszkań w programie „Rodzina Na Swoim”

Dom Development S.A. - blisko 700 mieszkań w programie „Rodzina Na Swoim”

Dzięki zwiększeniu limitu cen metra kwadratowego dla mieszkań objętych rządowym programem „Rodzina na swoim” do 7 142 zł/m2, Dom Development SA, jeden z największych deweloperów na polskim rynku, posiada obecnie w swojej ofercie blisko 700 mieszkań, które spełniają normy Programu. Czytaj dalej

Mieszkania w ofercie Dom Development spełniające normy Programu to przede wszystkim lokale  1-, 2- oraz 3-pokojowe, o powierzchni od 31,4 do 74,8 m2, w cenie od 5 350 do 7 120 zł/m2 , zaprojektowane w funkcjonalnych rozkładach, które dają możliwość dowolnej aranżacji.

OPIS PRZYKŁADOWYCH INWESTYCJI DOM DEVELOPMENT Z MIESZKANIAMI DOSTĘPNYMI W PROGRAMIE „RODZINA NA SWOIM”


Osiedle Róża Wiatrów, ul. Uznamska na Zaciszu, Warszawa

Osiedle będzie składało się ze 184 mieszkań
o powierzchniach od 30,5 do 120 m2. Wszystkie mieszkania znajdujące się na ostatniej kondygnacji będą miały duże antresole o średniej powierzchni ponad 60 m2. Dodatkowo, w podziemnej części zaprojektowano parkingi i komórki lokatorskie. Na dziedzińcu obok parkowej zieleni przewidziano bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Cały teren inwestycji objęty zostanie całodobową ochroną. Na osiedlu Róża Wiatrów dostępnych jest 61 mieszkań w programie „Rodzina na swoim”
o powierzchni od 54,9 do 74,8 m2. Cena mieszkań w programie „Rodzina na swoim” kształtuje się od 6 220 do 7 120 zł/m2.

Osiedle Miasteczko Regaty, ul. Kobiałka na Białołęce, Warszawa

Cała inwestycja „Osiedle Miasteczko Regaty” obejmuje 17 wielorodzinnych budynków 3-piętrowych oraz 2 pawilony handlowo-usługowe. Łącznie na Osiedlu Regaty powstanie ponad 1 400 mieszkań od 33 do 91 m2

Osiedle Regaty położone jest w pełnej zieleni części warszawskiej Białołęki, tuż przy Kanale Żerańskim i malowniczej, wycieczkowej trasie nad Zalew Zegrzyński. Otoczenie inwestycji to także przyroda okolic Nieporętu oraz puszczy Słupeckiej. Dzięki tym walorom mieszkania na Regatach są doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju, możliwości różnych form odpoczynku i obcowania z przyrodą. Pobliskie trasy komunikacyjne zapewniają szybki dojazd do centrum Warszawy. Na osiedlu Miasteczko Regaty dostępnych jest 227 mieszkań w programie „Rodzina na swoim” o powierzchni od 33,7 do 74,4 m2. Cena mieszkań w programie „Rodzina na swoim” kształtuje się od 5 350 do 6 950 zł/m2.

Osiedle Derby, ul. Skarbka z Gór i Ostródzkiej na Białołęce, Warszawa  

Osiedle Derby to inwestycja wieloetapowa, znajdująca się w pobliżu ul. Głębockiej i Trasy Toruńskiej, daje mieszkańcom możliwość korzystania z pełnej infrastruktury. W pobliżu Derb znajdują się znane centra handlowe, linie komunikacji miejskiej łączące osiedle ze wszystkimi kluczowymi punktami Warszawy oraz urocze tereny spacerowe pozwalające na różne formy odpoczynku. Niedaleko znajduje się również szkoła oraz przedszkole.

Na osiedlu Derby dostępne są 302 mieszkania w programie „Rodzina na swoim” o powierzchni od 33,7 do 73,5 m2 Cena mieszkań w programie „Rodzina na swoim” kształtuje się od 5 360 do 6 900 zł/m2.

Osiedle Akacje 11, ul. Światowida na Tarchominie, Warszawa

Akacje 11 to kameralny budynek zaprojektowany w formie tzw. „schodkowej” o wysokości 4, 5 i 6 kondygnacji. W inwestycji znajdzie się 77 mieszkań o powierzchni od 30,9 do 34,8 m2.

Teren osiedla będzie dozorowany. Osiedle jest położne w pobliżu terenów zielonych, w których znajdują się znakomite trasy wycieczkowe. Pobliskie węzły komunikacji miejskiej zapewniają dogodny dojazd do Centrum Warszawy. Na osiedlu Akacje 11 dostępnych jest 19 mieszkań w programie „Rodzina na swoim”  o powierzchni od 31,4 do 70,7 m2. Cena mieszkań w programie „Rodzina na swoim” kształtuje się od 6 330 do 7 050 zł/m2.


SYMULACJA SPŁATY KREDYTU W PROGRAMIE „RODZINA NA SWOIM”*

•    Osiedle Akacje 11
•    Powierzchnia mieszkania 50,5 m2
•    Cena mieszkania: 356 025,00 zł (7 050 zł/m2)
•    Kredyt w złotówkach przyznany przez PKO BP, okres kredytowania wynosi 30 lat
•    Miesięczna rata kredytu bez dopłat wyniesie 2 640,43 zł
•    Miesięczna rata kredytu w programie „Rodzina na swoim” wyniesie 1 444,18 zł, partner Programu, Bank Gospodarstwa Krajowego, dopłaci klientowi miesięcznie 1 196,25 zł.
•    Łączna wartość dopłat wyniesie 112 447,36 zł.

* wyliczenia własne Dom Development S.A.

„Obserwujemy dość spore zainteresowanie mieszkaniami objętymi programem rządowym „Rodzina na swoim”. Pytania o dostępność takich mieszkań w naszej ofercie otrzymujemy przede wszystkim od młodych małżeństw, dla których jest to niejednokrotnie ogromna szansa na zakup swojego pierwszego „M” z uwagi na odciążenia w spłatach odsetek od kredytu hipotecznego. Wzrost zainteresowania tym programem w Polsce spowodowała nowelizacja do ustawy, zwiększająca cenę metra kwadratowego dla mieszkań objętych Programem. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się obecnie blisko 700 mieszkań objętych Programem. – powiedział Jerzy Bieniewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development S.A.
Źródło: BuzzAir / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >