Firma Viessmann organizatorem wyjazdu na wyścigi Moto GP Brno.

Firma Viessmann organizatorem wyjazdu na wyścigi Moto GP Brno.

Firma Viessmann po raz pierwszy zorganizowała dla swoich partnerów handlowych, pasjonatów motocykli, wspólny wyjazd na wyścigi Moto GP Brno, które odbyły się w dniach 13-15 sierpnia w czeskim Brnie.

Oprócz szkolenia z bezpiecznej jazdy goście mieli okazję spotkania ze Stefanem Bradlem z Viessmann Kiefer Racing.Po raz pierwszy w historii firmy Viessmann jej kontrahenci, pasjonaci motocykli mieli możliwość udziału w wielkim święcie motocyklistów jakim są wyścigi Moto GP w Brnie. Siedemnastoosobowa grupa klientów firmy Viessmann, razem z jej Prezesem Zarządu Rolandem Krause i przedstawicielami firmy Viessmann, na motorach udała się do Brna.

 

Na miejscu goście mieli możliwość od wewnątrz zobaczyć pracę najlepszych teamów motoryzacyjnych takich legend jak Ducati, Yamaha, Repsol i oczywiście Team Viessmann Kiefer Racing. Był również czas na spotkania z najlepszymi zawodnikami, idolami motoryzacji, takimi jak Stefan Bradl, czy Alex Hoffmann, a także komentatorami sportowymi, jak Herr Mielke z kanału Sport 1. Niezapomnianym wydarzeniem było zaproszenie Stefana Bradla do przymierzenia się na jego motorze, na tej samej maszynie, na której za chwilę startował w zawodach.

 

Wydarzeniem z którego można było wynieść dużo wiadomości praktycznych była szkoła bezpiecznej jazdy prowadzona przez doświadczonych instruktorów ze znanego na całym świecie toru Sachsenring. Dzięki instruktorom można było poznać możliwości posiadanych motocykli, a także zdobyć dodatkowe umiejętności w prowadzeniu pojazdów.

Kulminacyjnym momentem pobytu w Brnie był wyścig Moto 2 podczas którego zawodnik Team Viessmann Kiefer Racing – Stefan Bradl startując z 20 pola zajął 9 miejsce.

 

Źródło: Testa Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód Liczba postów: 74 Grupa: Trudne tema... Wiadomo, że z biegiem czasu zawsze coś w autko jest do podreperowania, to normalne - gdy się używa. Mnie teraz czeka naprawa skóry i na szczęście znalazła...
  • Kurs korony czeskiej Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam. Poleci ktoś jakiś kantor który oferuje najlepszy kurs korony czeskiej w warszawie? Dzięki.
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 363 Grupa: Trudne tema... A czy ktoś z was może tak przypadkiem kojarzy centrum medyczne https://medipsyche.pl/oferta/konsultacje -lekarskie/gastroenterologia ? Czy ktoś z was może...
  • Windykacja Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... Przed rozpoczęciem procesu windykacji warto jeszcze sprawdzić, czy dłużnik przypadkiem nie jest w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej, to dużo zmienia. W...
  • Studia Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Jeśli ktoś pragnie rozwijać swoją karierę w dziedzinie pedagogicznej można rozważyć zapisanie się na studia na Instytucie Studiów Podyplomowych . Uczelnia ta....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >