II etap gdańskiego osiedla Gardenia już w sprzedaży

II etap gdańskiego osiedla Gardenia już w sprzedaży

Dobra wiadomość dla wszystkich pragnących zamieszkać na osiedlu Gardenia, budowanym w gdańskiej dzielnicy Jasień przez trójmiejskiego dewelopera – Ekolan. Na skutek ogromnego zainteresowania Gardenią firma podjęła decyzję o rozbudowie osiedla. Sprzedaż II etapu tej inwestycji rozpocznie się już we wrześniu. Czytaj dalej


Obecnie Gardenię stanowi zespół trzech budynków wielorodzinnych (dwa 4-piętrowe i jeden 3-piętrowy), charakteryzujących się nowoczesnością i prostotą. Geometryczne linie budynków podkreśli biel elewacji, a ciekawie wkomponowane przeszklenia dadzą mieszkańcom poczucie przestrzeni. Współczesna architektura czyni Gardenię jednym z bardziej charakterystycznych i reprezentacyjnych osiedli na mapie Gdańska.

Ponadto osiedle wyróżnia się dobrą lokalizacją – blisko centrum Gdańska i obwodnicy, z dogodnymi warunkami komunikacyjnymi. Jego atutem jest również pełna, rozbudowana infrastruktura dzielnicy Jasień, którą dopełnią lokale usługowe utworzone na terenie osiedla.

– W promieniu 1 km od osiedla znajdują się sklepy osiedlowe często czynne do późnego wieczora, salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia lekarska, stacja benzynowa i myjnia – mówi Piotr Haaza, Pełnomocnik Zarządu firmy Ekolan S.A. - To wszystko sprawia, że Gardenia stanowi miejsce, gdzie żyje się nie tylko elegancko, ale i wygodnie.

Powyższe atuty Gardenii dostrzegli mieszkańcy Trójmiasta, zainteresowani zakupem nowej nieruchomości. Mieszkania na osiedlu szybko znalazły swoich nabywców, a do biura sprzedaży dewelopera zaczęły napływać zapytania o ewentualną rozbudowę Gardenii.

Nowy etap – mieszkać wygodnie
W ramach wprowadzanego do sprzedaży II etapu inwestycji powstaną dwa 5-piętrowe budynki. Każdy z nich zostanie wyposażony w szybkobieżną windę. W zaciszu nowych budynków zaplanowano strefę rekreacji oraz plac zabaw dla dzieci.

W ofercie drugiego etapu inwestycji dostępne będą najbardziej poszukiwane dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 42 do 68 m2.  Ich dopełnieniem staną się balkony i loggie, a w mieszkaniach na parterze duże przydomowe ogródki - prywatne strefy zieleni.

Szczegółowa oferta sprzedaży II etapu osiedla Gardenia dostępna jest na stronie www.ekolan.pl. Realizacja II etapu osiedla Gardenia planowana jest na IV kwartał 2010 / I kwartał 2011.

Źródło: Biuro prasowe Ekolan SA / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 100

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >