Jak wynająć toaletę przenośną on-line?

Jak wynająć toaletę przenośną on-line?

Poszukujesz toalety przenośnej na plac budowy? A może wydarzenie plenerowe lub działkę rekreacyjną? Teraz możesz ją zamówić bez wychodzenia z domu. Firmy zajmujące się dostarczaniem elementów mobilnej infrastruktury sanitarnej oferują bowiem przejrzyste i wygodne internetowe formularze. Czytaj dalej

 

 

Spis treści:

 • Toaleta przenośna – definicja i zastosowanie
 • Czy warto wynająć przenośną toaletę?
 • Jak zamówić ubikację mobilną online?
 • Zalety zamawiania usługi przez Internet

 

Przenośna toaleta – czym jest i kiedy się przydaje?

Toaleta przenośna, potocznie nazywana toi-toiem, to mobilna ubikacja dostosowana do przetransportowania niemal w dowolne miejsce, w którym brakuje przyłącza do sieci kanalizacyjnej. Pojawia się przede wszystkim na placach budowy, wydarzeniach plenerowych (koncertach, zlotach), działkach rekreacyjnych i terenach objętych działaniami wojskowymi. Umożliwia wygodne załatwienie podstawowych potrzeb fizjologicznych w miejscach oddalonych od miejskiej zabudowy i punktów przewidzianych do takich celów. Lekka i mobilna może w krótkim czasie zostać przewieziona z jednego punktu do drugiego.

 

Toaletę przenośną możesz wynająć w kilka minut, korzystając z internetowego formularza zamówień. Sprawdź, jak go wypełnić! Poznaj zalety takiej opcji!

 

Czytaj również: Jakie usługi wchodzą w skład specjalistycznego czyszczenia?

 

Nie jest to jednak ubikacja, jaką wiele osób zna sprzed kilkunastu lat! Współczesne toalety przenośne są tworzone z lekkiego, ale wytrzymałego materiału – odpornego zarówno na niekorzystne działanie pogody, jak i uszkodzenia mechaniczne (których ryzyko jest wysokie zwłaszcza na placach budowy). Posiadają antypoślizgowe podłogi, zwiększające komfort i bezpieczeństwo stosowania, a także zamek wewnętrzny – dla maksymalnej prywatności i system podwójnej wentylacji – w trosce o doświadczenia użytkownika. Nowoczesne i funkcjonalne środki chemiczne użyte w takiej toalecie eliminują problem brzydkiego zapachu.

 

Wynajem przenośnej toalety – na czym polega i czy warto?

Wynajem toalety przenośnej jest usługą, w ramach której otrzymujesz wybraną ubikację wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz gwarancję jej profesjonalnej obsługi. Co to oznacza? Że WC posiada wodę, chemikalia i papier toaletowy, a firma, u jakiej ją wynajmujesz zajmuje się jej sprzątaniem i opróżnianiem. W takiej częstotliwości, jaka najbardziej Ci odpowiada. Co więcej, dostarcza sanitariat prosto we wskazane przez Ciebie miejsce, a po upłynięciu okresu wynajmu odbiera go.

 

Wynajem toalety przenośnej online – jak to działa?

Jeszcze do niedawna ubikacje mobilne można było zamówić głównie drogą telefoniczną – kontaktując się z daną firmą i poświęcając co najmniej kilkanaście minut na rozmowę z konsultantem. Dziś odchodzi się od takiej formy – głównie ze względu na jej czasochłonność i ograniczoną wygodę, zarówno po stronie klienta, jak i firmy. W zamian wykorzystywane są nowoczesne, przejrzyste formularze na stronach internetowych usługodawców. Każda osoba zainteresowana wynajęciem toalety przenośnej może z nich skorzystać i w kilka minut nie tylko podać dane potrzebne do nawiązania współpracy, ale też dokonać płatności internetowej. Czego można spodziewać się w takim formularzu online?

 

Toaletę przenośną możesz wynająć w kilka minut, korzystając z internetowego formularza zamówień. Sprawdź, jak go wypełnić! Poznaj zalety takiej opcji!

 

Czytaj również: Innowacyjne Panele Wiatrowe opracowane przez Polaków

 

 • Lokalizacja
 • – aby firma mogła zrealizować potrzebną Ci usługę, musisz wskazać przede wszystkim dokładne miejsce, w którym ma pojawić się mobilna toaleta. W przypadku jednego z liderów na rynku wynajmu sanitariatów, WC Serwis, lokalizację można oznaczyć z dużą dokładnością poprzez umieszczenie pinezki na mapie.
 • Termin realizacji usługi
 • – chodzi zarówno o dzień dostarczenia, jak i odebrania toalety. WC Serwis rozwiązał to w taki sposób, że formularz – bazując na optymalnym czasie użytkowania określonego modelu ubikacji – po wskazaniu terminu rozpoczęcia wynajmu sugeruje, kiedy warto oddać kabinę, by czerpać wyłącznie z jej maksymalnej funkcjonalności. To znacząco ułatwia wypełnienie formularza osobom niepotrafiącym oszacować takich informacji.
 • Częstotliwość serwisowania
 • – do Twoich zadań należy również wskazanie częstotliwości, z jaką toaleta ma być opróżniana i sprzątana. Wartość tę określa się, uwzględniając model sanitariatu i liczbę osób, które będą z niego korzystać. Przy dwóch użytkownikach zalecane jest, by ubikacja poddana była serwisowi przynajmniej raz na cztery tygodnie. Ale wystarczy, że liczba użytkowników zwiększy się do czterech, by wystąpiła konieczność serwisowania w odstępach tygodniowych.
 • Informacje dodatkowe
 • – jeśli chcesz, żeby trafiła do Ciebie toaleta wyposażona w dodatkowe udogodnienia lub chcesz, by to firma wynajmująca wzięła na siebie odpowiedzialność finansową za ewentualne uszkodzenia lub kradzież, w formularzu znajdziesz miejsce, w którym możesz to zadeklarować.
 • Dane kontaktowe
 • – podanie numeru telefonu, imienia i nazwiska oraz adresu e-mail jest niezbędne do zrealizowania usługi i informowania Cię na bieżąco o postępie w działaniach usługodawcy w tym zakresie.
 • Kody rabatowe
 • – zdobyłeś kod rabatowy do wykorzystania w danej firmie? W formularzu znajdziesz miejsce, w którym możesz go wpisać i obniżyć bazową cenę usługi.

 

Powody, dla których warto wynająć toaletę przenośną przez Internet

Oszczędność czasu i energii to najważniejsza zaleta płynąca z wykorzystania internetowych formularzy zamówień. Potrzebną toaletę możesz bowiem zabookować bez wychodzenia z domu i nawet bez wypowiedzenia choćby jednego słowa. Wystarczy kilka minut, telefon lub komputer z dostępem do Internetu i usługa bankowa pozwalająca na przeprowadzenie płatności online, na przykład przez bankowość internetową lub BLIK-a. Taką metodę zamówienia usługi z pewnością docenią również zapominalscy. Automatyczny system zapisów wysyła bowiem przypomnienie m.in. o zbliżającym się terminie odbioru toalety. Oczywiście jeśli wolisz zamówić usługę w trakcie rozmowy z konsultantem, w wielu firmach możesz taką zamówić – podając swój numer telefonu na stronie internetowej.

 

Pamiętaj, że panel do zamawiania toalety online jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, potrzebujących wyłącznie jednej ubikacji. Jeśli chcesz wynająć więcej kabin lub na wyjątkowo krótki bądź długi okres, najpewniej będziesz musiał skontaktować się z konsultantem.

2022-11-15
Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18183 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 55

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >