Kabina akustyczna hushHybrid z nagrodą „Best of NeoCon 2022”

Kabina akustyczna hushHybrid z nagrodą „Best of NeoCon 2022”

HushHybrid, kabina akustyczna zdobyła srebrną nagrodę „Best of NeoCon” podczas tegorocznej edycji targów NeoCon w Chicago, w kategorii „Akustyka i prywatność”. HushHybrid to najnowsza budka akustyczna do indywidualnej pracy i dłuższych wideokonferencji lub webinariów. Pod jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, takie jak podparcie siedzenia i boczne paski LED do oświetlania twarzy.

 

Hushoffice podczas targów NeoCon prezentuje odświeżoną ofertę kabin akustycznych przeznaczonych na rynek USA oraz wprowadza nowe produkty – w tym hushWall, mobilną ściankę działową do biur. Nowa generacja odpowiada m.in. standardom UL dla USA, skraca czas montażu i poprawia mobilność podów, zapewniając większą elastyczność w biurze o otwartym planie. HushHybrid i inne produkty Hushoffice można oglądać do 15 czerwca na 7 piętrze przy stoisku 7-7046 w Merchandise Mart.

 

Kabina akustyczna hushHybrid z nagrodą „Best of NeoCon 2022”

 

Best of NeoCon, jako znak rozpoznawczy NeoCon od 1990 roku, jest oficjalnym programem nagradzania wyróżniających się nowych produktów firm, które są obecne na wydarzeniu.

 

Kabina akustyczna hushHybrid z nagrodą „Best of NeoCon 2022”

 

Czytaj również: Created by Mac Stopa - premiera nowej kolekcji Forbo Flooring na Milan Design Week 2022

 

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że hushHybrid został doceniony również na rynku amerykańskim, co jest dla nas szczególnie ważne” – mówi Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager w Hushoffice. „Tworzymy nasze rozwiązania, aby usprawnić codzienną pracę biurową. Udostępniamy pracownikom narzędzia do pracy w ciszy i skupieniu, zwiększając tym samym komfort wirtualnych spotkań, które na stałe zagościły w naszym codziennym życiu. Tym samym oferujemy osobom odpowiedzialnym za wyposażenie i projekt biura wygodne rozwiązania, które idealnie wpisują się w filozofię flexible office solution. Nasze produkty są w pełni mobilne, a ich uniwersalny design pasuje do każdego wnętrza, pozwalając też na projekty customowe. Nagroda Best of NeoCon jest dla nas szczególnie ważna. To znak, że idziemy we właściwym kierunku i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów” – dodaje Mateusz Barczyk.

 

Czytaj również: Polska obecność na EXPO 2022 w Dubaju

 

Kabina akustyczna hushHybrid z nagrodą „Best of NeoCon 2022”

2022-06-20
Źródło: Mikomax / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >