Klasyczna architektura w Białołęce

Klasyczna architektura w Białołęce

Osiedle Klasyków II jest kontynuacją popularnego osiedla Klasyków I. Tworzą je proste, czytelne bryły budynków w niskiej zabudowie, o przyjaznych proporcjach i jasnych elewacjach. Inspirowana klasycznymi wartościami architektura wyróżnia się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie mieszkań, z których można podziwiać rozległe, zielone tereny.
Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, wprowadził do sprzedaży i rozpoczął budowę osiedla Klasyków II, zlokalizowanego przy ul. Krokwi na warszawskiej Białołęce. Inwestycja jest malowniczo położona - w pobliżu Lasu Henryków i Dąbrówka oraz w pobliżu zrewitalizowanego Parku Henrykowskiego. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki m.in. Mostowi M.C. Skłodowskiej oraz położonemu w bliskim sąsiedztwie przystankowi kolejowemu Warszawa-Płudy.


 
Łącznie na całym osiedlu Klasyków II zaplanowano 435 mieszkań, natomiast w nowo wprowadzonym I etapie znajdzie się ich 231. Planowane oddanie do użytku tego etapu to II kwartał 2016 r.


Osiedle Klasyków II powstanie tuż przy zbudowanym już osiedlu Klasyków I, na którym powstało 558 mieszkań.
 

 

Czytaj również: Etap IIA Sokratesa Park & Art w Warszawie

Czytaj również: Śląskie Centrum Logistyczne

 


Całe osiedle Klasyków II będzie składało się z 16 trzypiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 435 mieszkań. I etap osiedla będzie stanowiło 8 budynków, w których zaplanowano 231 mieszkań w popularnych i klasycznych rozkładach. Najmniejsze mieszkanie to kawalerka o powierzchni 28 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78 mkw. Przedział cenowy mieszkań kształtuje się od 6 150 do 6 870 zł/mkw.


 
Pod osiedlem znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano w sumie 234 miejsca garażowe: 189. miejsc w cenie 29 300 zł oraz 45 miejsc ze schowkiem w cenie 34 000 zł.


Dodatkowo na osiedlu powstaną 4 lokale usługowe o powierzchni od 35 do 75 mkw., w cenie 9360 zł/mkw. brutto.


Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki nowemu Mostowi M.C. Skłodowskiej oraz przystankowi kolejowemu Warszawa - Płudy, skąd podróż do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Natomiast bliskość Metra Młociny z parkingiem Park&Ride równie szybko pozwoli dotrzeć do centrum miasta. Najbliższe lata przyniosą szereg usprawnień komunikacyjnych tej części miasta z lewobrzeżną stolicą - modernizację ulicy Modlińskiej oraz linię szybkiego tramwaju.


Autorem projektu osiedla jest pracownia HRA Architekci.
 
 

Źródło: mplusg / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18801 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >