Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi
Czy zysk korporacji i dbanie o środowisko można pogodzić? Jak mądrze inwestować w OZE? Kiedy to się opłaca? Na te i wiele innych pytań dotyczących energetyki odnawialnej będziemy szukać odpowiedzi na konferencji „Dobra Energia” 13 września w Łodzi.
Czytaj dalej
To trzecia konferencja z cyklu „Dobra Energia”. Odbędzie się ona w EC1 w Łodzi, a zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o tym, jakie korzyści może przynieść roztropne inwestowanie w OZE dla miast, gmin i - przede wszystkim - samych mieszkańców.
W trakcie wydarzenia paneliści będą także dyskutować o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności i omawiać dobre praktyki w tym zakresie.
Pokażą także, co inwestycje w OZE i technologie sprzyjające energooszczędności mogą oznaczać dla firmowego i domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na takie inwestycje i jak je mądrze wydać.
.jpg)
Czytaj również: Letnia Scena Monopolis w łódzkim parku Źródliska
W dyskusjach udział wezmą m.in. Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Polska PV, Katarzyna Dulko-Gaszyna z IKEA Polska, Bartłomiej Zysiński z Polskiej Izby Magazynowania Energii, Marek Sobieniecki (Norpeak Consulting Polska) i Grzegorz Putynkowski z CBRTP. A także lokalni urzędnicy, samorządowcy i naukowcy.
.jpg)
Cykl konferencji „Dobra Energia” powstał, aby w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE. Konferencja inaugurująca cykl odbyła się w Poznaniu, 22 marca, następna miała miejsce 7 czerwca w Krakowie. 95 proc. uczestników poleciłoby udział w nich swoim znajomym i współpracownikom.
Czytaj również: Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017 – rejestracja otwarta
Patronatem honorowym łódzką konferencję objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Organizatorem cyklu konferencji „Dobra Energia” jest firma Konferencje Agora.
Więcej informacji o konferencji na stronie
dobraenergia.edu.pl oraz
https://www.facebook.com/DobraEnergiaPL/
Komentarze
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Agencje ochrony Liczba postów: 396 Grupa: Trudne tema... Taki wątek warto również założyć na forum bardziej tematycznym.
- XXXV Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Liderzy Europy... Liczba postów: 26 Grupa: Aktualności To wydarzenie od lat pokazuje, jak ważny jest dialog między biznesem, polityką i nauką. W czasach tak dynamicznych zmian szczególnie cenne są debaty dotyczące b...
- Agencja marketingowa Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić strone, gdzie znajdziecie ofertę agencja interaktywna quality factor , świadczącej kompleksowe usługi związane z marketingiem...
- Architekt Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... I’ve been using SnapTube for quite a while now and totally get the need for lightweight apps that deliver smooth streaming without killing phone performance. Wh...
- Zakupy przez internet Liczba postów: 864 Grupa: Trudne tema... Lubię sklepy, w których można znaleźć produkty od sprawdzonych marek bez konieczności odwiedzania wielu różnych stron. Właśnie dlatego zainteresowała mnie ofert...

