Kolejny etap budowy Skalar Office Center

Kolejny etap budowy Skalar Office Center

Na terenie poznańskiego biurowca Skalar Office Center właśnie zostały rozpoczęte prace wykończeniowe. Tym samy realizacja budynku weszła w nowy etap budowy.

    Powstający u zbiegu ulic Hetmańskiej i Góreckiej w Poznaniu budynek biurowy, mimo zawirowań na rynku nieruchomości, nie przerwał prac budowlanych. Obecnie generalny wykonawca prowadzi prace wykończeniowe. Gotowe są już piony wentylacyjno-klimatyzacyjne, a w ciągu najbliższych tygodni postawione zostaną ścianki działowe. Następnie w całym obiekcie zostanie przygotowane podłoże pod posadzkę. Instalacje są zakończone w 95 proc. w garażu, a prace obecnie przeszły na wyższe kondygnacje biurowca. Jednocześnie nieprzerwanie trwają prace związane z elewacją biurowca, dzięki czemu jest on już w dużej mierze przeszklony.
    Skalar Office Center, to nowoczesny 4-piętrowy budynek, który będzie dysponował ponad 14 tys. m kw. powierzchni biurowo – usługowej. Dzięki otwartym kondygnacjom aranżacja wnętrz biurowych będzie znacznie łatwiejsza. Tego typu rozwiązanie ma sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów – zarówno dużych jak i małych najemców. Ponadto do dyspozycji będą oni mieli podziemny garaż z ponad 170 miejscami parkingowymi.
    Warto dodać, że to kolejna inwestycja w segmencie biurowym, w tej części miasta. Dzięki temu do niedawna postrzegana jako post - przemysłowa dzielnica Poznania, teraz nabiera nowego charakteru, stając się lokalizacją modernistycznej architektury. Inwestorem Skalar Office Center jest firma Górecka Projekt, a generalnym wykonawcą Hydrobudowa 9 S.A. Planowany termin oddania do użytku Skalar Office Center, to pierwsza połowa 2010 roku.

 

 

Źródło: IMAGE Agencja Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 88

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >