Konferencja Real Estate Meeting 2015

Konferencja Real Estate Meeting 2015

W dniu 5 maja 2015 r. w budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej o godzinie 14.00 rozpocznie się konferencja Real Estate Meeting 2015.

 

Real Estate Meeting jest trzydniowym wydarzeniem (w tym roku wyjątkowo dwudniowym) z wieloletnią tradycją, organizowaną corocznie przez członków Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości. REM z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród studentów, absolwentów, jak również podmiotów obecnych na rynku nieruchomości. Tegoroczna edycja poświęcona będzie w całości tematyce hotelarskiej. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby.

 

 

Czytaj również: SPIN Extra 2015 i smakowanie branżowej wiedzy już za nami!

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę wydarzenia https://www.facebook.com/events/553534581451877/ lub na stronę Internetową Koła Naukowego www.skniin.pl .

2015-04-27
Źródło: skniin / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 20257 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 426

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >