Lider Branży Budowlanej 2013 w segmencie

Lider Branży Budowlanej 2013 w segmencie "Piany i Silikony"

Selena została wyróżniona tytułem Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2013 w segmencie „Piany i Silikony”, w trakcie gali zorganizowanej dla najlepszych firm działających w segmencie okna i drzwi w Polsce.

 

Uroczystość odbyła się w podczas Targów Warsaw Build w Warszawie. Wyróżnienie Lider Rynku Stolarki przyznawane jest na podstawie rocznych rankingów wyników sprzedaży, tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.

 

 

To już trzeci kolejny rok z rzędu, kiedy Selena zostaje wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Branży Stolarki w segmencie „piany i silikony”. Nagroda ta jest dla przedsiębiorstw szczególnie cenna, gdyż jest ona odzwierciedleniem wyników sprzedaży uzyskiwanych przez poszczególne firmy, a o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby.

 

Czytaj również: Nowe apartamenty w ZŁOTEJ

 

Nagrodę dla Seleny SA odebrała Anna Jezierska, odpowiedzialna od strony marketingowej w firmie za segment aplikacyjny okna i drzwi.

 

 

- Tak jak co roku, wręczanie nagród Lidera Rynku Stolarki Budowlanej  jest ważnym wydarzeniem w branży, a na gali gromadzą się zawsze przedstawiciele najlepszych firm z segmentu okna i drzwi – mówi organizator gali, Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych. – Przyznawane tytuły lidera w poszczególnych segmentach, to efekt analizy danych sprzedaży. My jako organizator gali jedynie potwierdzamy wysoką pozycję rynkową wyróżnionych firm.

 

Czytaj również: Otwarto nowy salon meblowy w Krakowie

 

Firma Selena SA od lat wszystkie swoje starania wiąże z dostarczeniem na rynek budowlany określonych wartości, zarówno dla partnerów handlowych, jak i wykonawców czyli użytkowników końcowych. Skutkuje to uznaniem, które zobowiązuje i dopinguje do bycia coraz lepszym. Przyznana firmie Selena SA  nagroda Lider Rynku Stolarki 2013 jest cennym potwierdzeniem bardzo wysokiej pozycji rynkowej firmy. 

2013-09-13
Źródło: Selena / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >