Mieszkanie ze słonecznym tarasem

Mieszkanie ze słonecznym tarasem

Jasne i funkcjonalne mieszkania, a przede wszystkim duże tarasy to tylko niektóre z atutów nowej inwestycji spółki Twoje M. Słoneczne Tarasy to już kolejna propozycja dewelopera zlokalizowana na popularnych przedmieściach Poznania. Czytaj dalej

 

Słoneczne Tarasy zlokalizowane będą przy ulicy Fabianowskiej 77 w Plewiskach, na przedmieściach Poznania. W ramach inwestycji powstaną 3 budynki (A, B, C) w zabudowie szeregowej. Segmenty będą posiadały po 8 mieszkań,  każde z osobnym wejściem. Tym samym przyszłym właścicielom przekazane zostaną w sumie 24 lokale. Architektura nowej inwestycji spółki Twoje M to unikalne połączenie lekkości i nowoczesności. Silnie nasłoneczniona ekspozycja południowa sprawia, że mieszkania będą jasne i przytulne.

 

Lokale wyróżnią także przestronne wnętrza, zapewniające komfort i poczucie prywatności.  Deweloper przykłada dużą wagę do nowoczesnych technologii. Wykorzystane zostaną sprawdzone materiały gwarantujące wysoką jakość i wygodę użytkowania. Szybkie łącze internetowe, telewizja kablowa, domofon czy wideofon to tylko niektóre z udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Inwestor zadba również o małą architekturę. Powstaną tereny zielone, oświetlenie oraz miejsca spotkań mieszkańców.

 

Czytaj również: Budowa osiedla mieszkaniowego w Lublinie

 

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje mieszkań. Na parterze powstaną lokale dwupokojowe o powierzchni 50 mkw. w cenie 239 tys. złotych brutto. Każdy z nich będzie posiadał przestronne ogrody. Druga propozycja to dwupoziomowe mieszkania (trzy lub czteropokojowe) o powierzchni 73,3 mkw. Lokale te wyróżnią rzadko spotykane przy tego typu inwestycjach duże tarasy. Ich powierzchnia będzie wynosić aż 24,4 mkw., co pozwoli wszystkim domownikom na komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mieszkania te będą oferowane w cenie od 263,8 tys. złotych brutto.

 

 

– Jest to bezkonkurencyjna propozycja, niedostępna aktualnie na poznańskim rynku pierwotnym. W cenie 50 mkw. proponujemy przecież mieszkania o powierzchni ponad 70 mkw. wraz z przestronnym tarasem, co daje aż 98 mkw. powierzchni życiowej. To znacząca poprawa standardu życia dla potencjalnego nabywcy. Dodatkowo klient do każdego zakupionego mieszkania otrzymuje gratis miejsce postojowe –  mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.

 

Czytaj również: Certyfikat BREEAM dla biurowca Mokotowska Square


Nowa inwestycja dewelopera usytuowana będzie w spokojnej i kameralnej okolicy na przedmieściach Poznania. Dojazd z centrum nie zajmuje więcej niż 18 minut. Przyszli mieszkańcy chwalić sobie będą z pewnością otoczenie osiedla. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się niezbędne punkty użyteczności publicznej, które zapewnią wysoki komfort życia wszystkim mieszkańcom inwestycji. Centrum Handlowo-usługowe „Nowy Rynek”, przedszkole, szkoła podstawowa czy  przychodnie NFZ to tylko niektóre z nich. Budowa Słonecznych Tarasów rozpoczęła się z początkiem marca. Natomiast termin zrealizowania inwestycji planowany jest na IV kwartał 2012 roku.

 

Źródło: Mission PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18816 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >