Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje w Krakowie - Osiedle przy Malborskiej

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje w Krakowie - Osiedle przy Malborskiej

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, rozwija swoją działalność w Krakowie i rozszerza ofertę o Osiedle przy Malborskiej. To nowoczesna inwestycja, zlokalizowana w południowej części miasta, w sąsiedztwie zrewitalizowanego Parku Duchackiego. W pierwszym etapie powstanie 90 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2023 roku. Czytaj dalej

 

 

Wola Duchacka: dzielnica, w której każdy znajdzie coś dla siebie

Osiedle przy Malborskiej powstaje na Woli Duchackiej, u zbiegu ulic Malborskiej oraz Białoruskiej. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta dzięki połączeniom autobusowym i położonej niedaleko linii szybkiego tramwaju. Oprócz zieleni i spokoju, okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę: sklepy, punkty usługowe, pocztę czy przychodnię lekarską. Co szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi, w promieniu 500 metrów od inwestycji znajdują się szkoła, przedszkole i żłobek. 20-minutowy spacer wystarczy, aby dostać się stąd do Centrum Handlowego Bonarka. W pobliżu biegną bezpieczne i wygodne ścieżki rowerowe. Ponadto, można stąd komfortowo dojechać na nadwiślańskie bulwary, plażę przy Bagrach czy Krzemionki.

 

Mieszkania dla rodzin, singla i inwestora

W ramach pierwszego etapu Osiedla przy Malborskiej powstanie 11-piętrowy budynek z 90 mieszkaniami. W ofercie znajduje się duży wybór mieszkań trzypokojowych (od 54 mkw. do 67 mkw.), jak i czteropokojowych (do 98 mkw.), które odpowiedzą na potrzeby rodzin z dziećmi poszukujących bardziej przestronnych lokali. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a te na piętrach – duże balkony. Mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się widokiem na centrum lub tereny zielone. W inwestycji nie zabraknie mieszkań jedno i dwupokojowych (od 28 mkw. do 40 mkw.), które spełnią wymagania singli lub par bez dzieci.

 

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje w Krakowie - Osiedle przy Malborskiej

 

Czytaj również: Prywatny Akademik Student Depot w Krakowie

 

Osiedle będzie wyróżniało się nowoczesną architekturą. Wnętrze budynku zaprojektowano w minimalistycznym, modernistycznym stylu. Dla zmotoryzowanych przewidziano 105 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz na parkingu naziemnym. Na terenie budynku zaplanowano komórki lokatorskie i schowki oraz dostępne dla wszystkich mieszkańców pomieszczenie na wózki. Niewielka odległość od kompleksów biurowych przy ul. Puszkarskiej oraz w rejonie ul. Wadowickiej sprawia, że jest to zarówno odpowiednie miejsce do zamieszkania dla pracowników okolicznych firm, jak i dobra inwestycja dla osób poszukujących atrakcyjnych mieszkań pod wynajem.

 

– Osiedle przy Malborskiej, obok Górki Narodowej, to druga inwestycja, którą realizujemy w Krakowie. Przy planowaniu nowych projektów bardzo ważna jest dla nas lokalizacja. Zależy nam na tym, aby nie tylko oferować nowoczesne, najwyższej jakości mieszkania, lecz również, by budynki stały się integralną częścią okolicy, a ich mieszkańcy mogli korzystać z tego, co oferuje dzielnica. Wola Duchacka ma pod tym względem wyjątkowy klimat. Z jednej strony charakteryzuje się tym, co najlepsze w życiu miejskim, czyli bogatą infrastrukturą, zapleczem handlowo-usługowym, położeniem w sąsiedztwie centrów biznesowych i szybkim połączeniem z innymi częściami Krakowa. Z drugiej strony, okolica zachowała spokojny i cichy charakter, który umożliwia odpoczynek od typowego miejskiego zgiełku mówi Marek Szmidt, Dyrektor Sprzedaży w Dom Development Kraków.

 

Blisko natury

Jednym z największych atutów Osiedla przy Malborskiej jest bliskość terenów zielonych – przede wszystkim Parku Duchackiego, położonego 300 metrów od inwestycji, w którym zakończono niedawno drugi etap rewitalizacji. Na mieszkańców czekają klimatyczny staw, mała architektura, siłownia plenerowa, nowe alejki i ścieżki oraz zagospodarowane otoczenie wokół odbudowanego spichlerza. W pobliżu znajduje się też butikowy park przy Czarnogórskiej, z dużym placem zabaw dla dzieci. Wystarczy niespełna 30 minut spaceru, żeby dojść stąd do Kopca Kraka i Kamieniołomu Liban. Co ważne, na terenie samego osiedla deweloper zaplanował nasadzenia nowych drzew oraz zieleni pnącej na pergoli.

 

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje w Krakowie - Osiedle przy Malborskiej

 

Czytaj również: Apartamenty inwestycyjne - sposób na lokatę kapitału

 

– Przy realizacji inwestycji bardzo zależy nam na tym, aby oferowały one jak najwięcej zieleni – zarówno w bezpośrednim otoczeniu, jak i w dalszej okolicy. Lokalizacja Osiedla przy Malborskiej sprawia, że mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do pobliskich terenów rekreacyjnych, w tym zrewitalizowanego niedawno Parku Duchackiego dodaje Marek Szmidt.

 

 


Źródło: M+G / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18034 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 837

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >