Nowa inwetycja Nickel Development

Nowa inwetycja Nickel Development

Osiedle Księżnej Dąbrówki - ZAMKOWA to nie tylko nowy projekt osiedla, ale także całkowicie inna koncepcja myślenia o mieszkaniu. W nowej inwestycji powstanie docelowo 127 mieszkań i domków jednorodzinnych. Czytaj dalej

ZAMKOWA to pomysł przygotowany nie tylko przez architektów i urbanistów, ale i przez… psychologa.

Od 1 marca Nickel Development rusza z budową 15 kompleksów w kwartale ulic Zamkowa – Dworska – Komornicka – Koronna w podpoznańskiej Dąbrówce. Na ZAMKOWEJ powstanie 127 mieszkań, z czego 63 w pierwszym etapie budowy. Będą miały od około 50 do ponad 80 metrów kwadratowych w przypadku mieszkań w budynkach dwu- i sześciorodzinnych oraz niemal 100-metrów w przypadku domów jednorodzinnych. Deweloper zaplanował mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ciekawym rozwiązaniem wydają się mieszkania dwupokojowe zaplanowane tak, by w przypadku rozwoju rodziny wygospodarować dodatkowy pokój.
- Nasi klienci w rozmowach z nami często mówili co im się podoba, a co nie, w realizowanych przez nas inwestycjach. Mówili, o czym marzą. Skrupulatnie zbieraliśmy te opinie, przeprowadziliśmy także własne badania dotyczące preferencji klientów – mówi  dr Piotr Drygas, dyrektor marketingu i sprzedaży w Nickel Development. – Okazało się, że choć większość osób marzy o własnym domu, jednak z przyczyn czysto praktycznych, funkcjonalnych i finansowych decydują się na mieszkanie. Chcieliśmy zatem zaoferować produkt, który będzie łączył zalety domu jednorodzinnego i mieszkania, a jednocześnie będzie czymś ciekawszym niż popularny „szeregowiec” – dodaje.

 

 

Nowa koncepcja osiedla polega na oferowaniu lokali w standardowym, dla mieszkania, metrażu, ale ze wszystkimi możliwymi zaletami domów jednorodzinnych, czyli m.in. z ogrodem lub dużym tarasem, z kominkiem, z zachowaniem intymności.
Dlatego wszystkie mieszkania oferowane na osiedlu ZAMKOWA posiadają prywatną przestrzeń zewnętrzną – ogrody mają od 50 do 285 metrów i przyporządkowane są nie tylko mieszkaniom na parterze, ale także wybranym mieszkaniom na piętrach, do których zapewniono intymne, osobne wejście. W przypadku, kiedy nie można było zaproponować ogrodu, wyposażono mieszkania w potężne tarasy – ich metraż przekracza często powierzchnię ogrodów w typowych „szeregowcach” i waha się od 51 do 60 metrów kwadratowych. Mieszkania oddawane będą w stanie tzw. deweloperskim, tarasy wykończone będą specjalnymi płytami tarasowymi, a w ogrodach zostanie posiana trawa.

 

     Nad projektem nowej inwestycji Nickel Development pracowali specjaliści budownictwa, architekci, urbanista, psycholog oraz sprzedawcy i marketingowcy. - Wszystko po to, by nasza nowa inwestycja była nie tylko funkcjonalna i ładna, ale także zaprojektowana pod potrzeby przyszłych mieszkańców – tłumaczy Agnieszka Węgrowska, uczestnicząca w pracach nad tworzeniem projektu osiedla. – Żeby tam się po prostu dobrze mieszkało.
ZAMKOWA przywodzi na myśl eleganckie osiedla willi miejskich z okresu międzywojennego lub architekturę śródziemnomorską. - Zainspirowała mnie modernistyczna architektura Franka Lloyda Wrighta – mówi Leszek Wieczorek, architekt PTB Nickel, twórca projektu osiedla. - Ale czerpiąc z doskonałych wzorców starałem się stworzyć indywidualny, oryginalny projekt. Jego charakter budują zasuwane okiennice, tarasy na dachach i oszklone loggie na narożnikach domów – dodaje.
Najtańsze mieszkanie deweloper oferuje za niecałe 270 tysięcy złotych brutto. To mieszkanie dwupokojowe, z osłoniętą loggią i stryszkiem na drobiazgi. Najtańsze domki jednorodzinne będą oferowane za 490 tysięcy złotych brutto. Ekskluzywna sprzedaż dla gości targowych i stałych klientów ruszy podczas targów mieszkaniowych w Arenie, 6 marca. Warto zaznaczyć, że ceny nowych lokali na targach będą niższe od oferowanych standardowo. Sprzedaż na zasadach ogólnych zostanie uruchomiona 15 marca. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma PTB Nickel.

 

Źródło: ARW IMAGE Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >