Nowe inwestycje w gminie Dopiewo

Nowe inwestycje w gminie Dopiewo

„Osada Leśna” i „Leśna Polana” to dwie flagowe inwestycje znanego od ponad dekady poznańskiego dewelopera. Oba kompleksy mieszkaniowe czeka wkrótce rozbudowa. W „Osadzie Leśnej” powstanie osiem domów w zabudowie szeregowej. Natomiast w sąsiadującej „Leśnej Polanie” rozpocznie się budowa nowego kompleksu mieszkalnego. Czytaj dalej

 

PIANO to projekt, który w ubiegłym roku debiutował w sąsiadującej inwestycji „Leśna Polana”. To dwupoziomowy dom szeregowy z czterema pokojami. Jego ceny rozpoczną się od 403.500 zł brutto za 82 m2. Dodatkowo do nieruchomości przynależeć będzie ogród, by móc w pełni korzystać z uroków cichej i spokojnej okolicy. Dom wyposażony będzie we własne miejsce parkingowe z jednym (dotyczy domów skrajnych o powierzchni ok 83 m2) lub dwoma miejscami postojowymi (dot. domów o pow. 87,5 m2). Osoby zainteresowane nową inwestycją mogą już dziś zobaczyć jak wyglądają domy PIANO budowane w „Leśnej Polanie”. Termin odbioru zaplanowano na koniec  października 2015 roku.-Naszym klientom umożliwamy skorzystanie z oferty finansowania nieruchomości w proporcjach 10/90, czyli 10% wpłaca się podczas podpisania umowy, a 90% dopiero przed samym odbiorem. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, bowiem pozwala odsunąć w czasie kwestie związane z kredytem hipotecznym i uniknąć płacenia rat kredytu w okresie budowy. – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki Linea.Inwestycja będzie zlokalizowana przy ulicy Różany Zakątek.

 

 

Czytaj również: Najemcy kompleksu biurowego w Warszawie

 

 

 

Czytaj również: ,,Wysmażony'' projekt

 

 

 

W „Leśnej Polanie” rozpocznie się natomiast budowa trzykondygnacyjnych, wielorodzinnych obiektów VILLA. Każdy z nich składa się z dwunastu mieszkań. Najmniejsze lokale – kawalerki będą miały ok. 35m2, a największe mieszkania 3-pokojowe aż 59 m2. Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania na piętrach duże tarasy.- Już wkrótce mieszkania w budynkach VILLA trafią do sprzedaży – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki LINEA. To oferta dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, ale niekoniecznie chciałyby inwestować w dużą powierzchnię nieruchomości – dodaje. Obie inwestycje zlokalizowane są w sąsiedztwie lasu Zakrzewskiego, który tworzy dobry mikroklimat. Inwestor zadbał także o zorganizowanie zieleni na samych osiedlach. Liczne nasadzenia rosnące w Dąbrówce od początku inwestycji – czyli ponad 10 lat już tworzą piękne tereny zielone. Zieleń „wewnętrzna” jest również zaplanowana w ”Leśnej Polanie”. Mieszkanie w pobliżu terenów zielonych ma same plusy. To dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, czy po prostu osób chcących odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Dodatkowo obie inwestycje zlokalizowane są blisko budynków użyteczności publicznej tj. przedszkola, szkoły, sklepy, czy przychodnie lekarskie.

Źródło: fortepr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19254 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 346

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >