Nowe powierzchnie biurowe w Warszawie

Nowe powierzchnie biurowe w Warszawie

Relokacja planowana jest na koniec pierwszego kwartału 2015. Firma wynajęła ok. 1960 m kw. powierzchni biurowej.

 

LEASEPLAN NOWYM NAJEMCĄ NC3 W WARSZAWIE

 

Firma LeasePlan Fleet Management Polska wynajęła nową powierzchnię biurową w budynku NC3 w Warszawie. Najemcy w zakresie negocjacji i doradztwa budowlanego doradzała międzynarodowa firma CBRE.

 

Polski oddział LeasePlan rozpoczął swoją działalność w 2001 roku i jest częścią globalnego koncernu LeasePlan Corporation N.V. – największego dostawcy usług Car Fleet Management na świecie. Grupa LeasePlan zatrudnia ponad 6 500 pracowników w 32 krajach, zarządza flotą 1,3 miliona pojazdów, posiada portfolio kontraktów o wartości 14 miliardów Euro. Obecnie LeasePlan Polska zarządza flotą ponad 23 000 samochodów, dla przeszło 900 klientów. Zgodnie z danymi Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów – spośród zrzeszonych w tej organizacji firm CFM - LeasePlan posiada największy udział w rynku wyłącznego zarządzania oraz wynajmu długoterminowego i zajmuje 1 pozycję na polskim rynku Car Fleet Management.

 

 

 

Czytaj również: Mieszkania w Chojny Park

 


 
„Nowa siedziba urosła pod względem powierzchni i zapewnia wyższy standard. Jest to wynikiem rozwoju firmy i powiększenia zespołu LeasePlan. Wybór nowego biura odpowiada potrzebom pracowników, podwyższa komfort pracy, zapewnia łatwość dojazdu i możliwości korzystania z parkingu. Rozwiązania funkcjonalne służą bardziej efektywnemu wykorzystaniu czasu pracy, ale także relaksu czy zadbania o rodziców łączących wiele obowiązków.” – mówi Sławomir Wontrucki, dyrektor zarządzający, LeasePlan Fleet Management Polska.


 
„Wybór NC3 podyktowany był wieloma czynnikami takimi jak lokalizacja, firma z racji na charakter swojej działalności musiała pozostać na Mokotowie, oraz udogodnienia w okolicy, jak i bliskość tras wylotowych. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie nam LeasePlan powierzył proces negocjacji” – dodał Miłosz Michalski, zastępca dyrektora w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

 

Czytaj również: ”Best Hotel Award 2014”


 
„Cieszy nas fakt, że wysiłek zapewnienia odpowiedniej liczby miejsc parkingowych oraz dogodnej infrastruktury drogowej i dojazdowej do budynku biurowego NC3 został doceniony właśnie przez firmę z branży flotowej (nasza nieruchomość jest dostępna z trzech głównych arterii Mokotowa)” – powiedziała Agnieszka Kozłowska, przedstawiciel ECI S.A., która jest deweloperem nieruchomości. Budynek NC3 jest już szóstą realizacją spółki na Mokotowie.

Źródło: CBRE / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >