Mieszkania w Chojny Park

Mieszkania w Chojny Park

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe Chojny Park powstaje z myślą o aktywnych osobach, które stawiają na rozwój oraz cenią komfort życia. Projekt obu budynków tworzy układy w kształcie podkowy, dzięki czemu lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli trzy dziedzińce. Dwa z nich zostaną przeznaczone na strefy dla rodzin z dziećmi oraz zaaranżowane na place zabaw. Trzeci będzie klasycznym terenem rekreacyjnym. Czytaj dalej

 

Mieszkania w Chojny Park już w sprzedaży


 
ATAL S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań w łódzkiej inwestycji Chojny Park. W dwóch pięciopiętrowych, funkcjonalnych budynkach przy ul. Rolniczej znajdą się 172 lokale. To inwestycja szczególnie przyjazna rodzinom z dziećmi, na jej terenie znajdą się dwa place zabaw. Do wyboru są mieszkania typu studio oraz lokale od 2 do 4 pokoi o metrażu od 31 do 107 mkw. Cena za mkw. wynosi 4750 złotych brutto. Inwestycja jest objęta programem MdM.


 

 

Czytaj również: ”Best Hotel Award 2014”


 
W pięciopiętrowych budynkach znajdą się 172 lokale o powierzchni od 31 do 107 mkw. Część z nich to mieszkania typu studio, pozostałe będą miały od 2 do 4 pokoi. Każdy z zaprojektowanych lokali posiada co najmniej jeden balkon lub taras. Dla mieszkańców na parterze będą czekały przygotowane oddzielne powierzchnie ogrodowe. Oba budynki zostaną wyposażone w garaże podziemne, które pomieszczą łącznie 185 samochodów. Kompleks mieszkalny Chojny Park zostanie także wyposażony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.


 
Elewacje budynków zostaną wykończone tynkiem silikatowo - silikonowym o odcieniu ciepłej szarości. Ściany parterowych wnęk zostaną pokryte drewnianymi zaimpregnowanymi deskami oraz grafitowym tynkiem. Nowoczesnego charakteru inwestycji Chojny Park nadadzą zewnętrzne balustrady malowane proszkowo na kolor grafitowy ze szklanym wypełnieniem. Drzwi oraz okna również będą wykonane z najwyższej jakości materiałów wykorzystujących szeroką gamę kolorystyczną szarości.

 

 

 

Czytaj również: Stolica Polski zajmuje szóste miejsce na świeci


 
Rynek łódzki dla ATAL S.A. jest bardzo ważny, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję w tym mieście. O potencjale Łodzi świadczy liczba ponad 600 sprzedanych mieszkań przez ATAL S.A. na osiedlu Nowe Polesie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wierzymy, że oferta Chojny Park jest odpowiednio dopasowana do oczekiwań łódzkich klientów - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.


 
Chojny Park powstaje przy ul. Rolniczej, w cichej i spokojnej okolicy, która zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta. Oprócz wygodnej siatki połączeń komunikacji miejskiej, w niedalekiej odległości znajduje się dworzec kolejowy Łódź Chojny, a także droga krajowa nr 1. Przyszli mieszkańcy Chojny Park będą mogli korzystać z położonych nieopodal parków i terenów rekreacyjnych.


 
Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec 2015 roku. Więcej informacji na www.chojnypark.pl.

 

Źródło: atal / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18792 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >