Powstanie nowa inwestycja

Powstanie nowa inwestycja "Nowa Wileńska" w Warszawie

W inwestycji Nowa Wileńska, która powstaje przy Alei Solidarności, niedaleko węzła komunikacyjnego koło Pomnika czterech śpiących, można kupić przede wszystkim niewielkie mieszkania. Czytaj dalej

 

Kompleks tworzyć będzie budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano 142 mieszkania o powierzchni od 25 do 83 mkw. oraz sieciowa placówka handlowa o powierzchni 1300 mkw. ulokowana od strony Al. Solidarności. Inwestycję prowadzi firma Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w realizacji wysokobudżetowych projektów w zakresie budownictwa przemysłowego. Deweloper proponuje mieszkania idealnie dostosowane do obecnych potrzeb kupujących, zarówno pod względem metrażu, jak i funkcjonalnego rozkładu przestrzennego. Młodzi ludzie, którzy najczęściej poszukują lokum, na wszystkie mieszkania (do 75 mkw.) będą mogli  zaciągnąć kredyt z rządowa dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 7000 zł do 7900 zł za mkw. Najtańsze lokum można kupić tu już w cenie 198 500 zł brutto.

 

Kolejny etap osiedla ZEN GARDEN już w sprzedaży

 

Lokalizacja Nowej Wileńskiej opodal Galerii Handlowej i Dworca Warszawa Wileńska, pomiędzy Aleją Solidarności, a ul. Wileńską sprawia, że ekspresowo można stąd dojechać do Starego Miasta (3 przystanki autobusowe). Cztery przystanki dzielą inwestycję od Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał. W pobliżu kompleksu przebiegać będzie w przyszłości druga linia metra (stacje Dworzec Wileński i Szwedzka). Zespół położony jest w sąsiedztwie klimatycznego praskiego zagłębia kulturalnego. Jego budowa zakończy się w I kw. 2013 roku.  

 

 

Stylistyka architektury praskiej

Swoją koncepcją architektoniczną projekt nawiązuje do architektury Starej Pragi. Elewacja  częściowo zostanie wykonana z cegły klinkierowej i będą ją zdobić interesujące stylizowane detale. Budynek placówki handlowej będzie się wpisywał w ogólną koncepcję inwestycji, dzięki ciekawej architekturze postindustrialnej. Wykonany zostanie z cegły klinkierowej, a jego spadzisty dach pokryty zostanie dachówką. Budynek mieszkalny będzie miał zróżnicowaną wysokość od pięciu do ośmiu kondygnacji. Mieszkańcy będą mogli korzystać z unikatowego ogrodu na tarasie dachowym na poziomie pierwszego piętra, na który prowadzić będzie wyjście bezpośrednio z klatki schodowej.

 

Metraż nowych mieszkań kurczy się

 

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki (pow. do 42 mkw.), a lokale na wyższych piętrach będą miały tarasy częściowo położone na dachach (pow. do 76 mkw.). Na poziomie -1 powstanie parking podziemny, a na parterze budynku od strony ul. Wileńskiej znajdować się będą lokale handlowe. Nowa Wileńska ma też własnego Strażnika, który zadba o dobrą aurę tego miejsca. Podobny, znajdujący się w pobliżu inwestycji, zabytkowy „dobry duszek”, strzeże bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców już od 1898 roku.  

 

 

Źródło: Prestige PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 75

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >