Pozwolenie na użytkowanie Kompleksu Quattro Business Park

Pozwolenie na użytkowanie Kompleksu Quattro Business Park

„Budynek B” to czternastokondygnacyjny biurowiec klasy A o powierzchni biurowej wynajmowanej 11 800m². Wśród najemców budynku znajdują się takie firmy jak Bank Handlowy, Klinika Medyczna Medicover, Apply Capnor. Budynek jest w trakcie komercjalizacji.

 

Jednocześnie pozwolenie na użytkowanie otrzymał budynek parkingu wielopoziomowego z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną  podziemną (703 miejsca postojowe). Budynek biurowy „B” oraz parking wielopoziomowy zostaną przekazane pierwszym najemcom w styczniu 2012r.

 

Czytaj również: Nowy rok i nowe promocje na rynku nieruchomości

 

KOMPLEKS BIUROWY „QUATTRO BUSINESS PARK” jest nowoczesnym kompleksem biurowym klasy A o powierzchni użytkowej wynajmowanej ok. 48 800 m2. Kompleks zlokalizowany jest w północnej części Krakowa przy al. Gen. Bora- Komorowskiego 25. W skład kompleksu wchodzą cztery czternastokondygnacyjne budynki biurowe, dziedziniec pomiędzy budynkami z kawiarnią i małą architekturą zewnętrzną oraz parking wielopoziomowy z pięcioma  kondygnacjami  nadziemnymi i  jedną  podziemną. Zakończenie budowy całego kompleksu planowane jest na 2014r.

 

Źródło: Buma / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18200 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 55

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >