Promocja pustaków Porotherm od września do końca roku.

Promocja pustaków Porotherm od września do końca roku.

Każdy, kto zgłosi swój udział, przy zakupie min. 2,5 tys. sztuk pustaków Porotherm otrzyma rabat 500 zł w postaci vouchera do zrealizowania w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.

Firma Wienerberger na jesienne miesiące przygotowała atrakcyjną promocję dla klientów indywidualnych „Cegła gratis”. Akcja rozpoczęła się 17 września i potrwa do końca roku 2010.

Dobra nowina dla wszystkich którzy planują budowę lub rozbudowę domu. Firma Wienerberger rozpoczęła promocję „Cegła gratis”. Aby skorzystać z rabatu należy zacząć od wypełnienia kuponu zgłoszeniowego publikowanego w prasie branżowej i dziennikach regionalnych bądź elektronicznego formularza na stronie www.wienerberger.pl. Takie zgłoszenie owocuje otrzymaniem vouchera, z którym następnie trzeba udać się do jednego z ponad 300 dystrybutorów, biorących udział w promocji. Na podstawie vouchera przy zakupie minimum 2,5 tys. sztuk dowolnych pustaków Porotherm każdemu kupującemu przysługuje zniżka na kwotę 500 zł. Chętni muszą zdążyć z zakupem pustaków do 31 grudnia 2010. Ilość voucherów jest ograniczona.

Szczegółowy Regulamin, kupon zgłoszeniowy oraz listę wszystkich dystrybutorów, uczestniczących w promocji można znaleźć na stronie www.wienerberger.pl w zakładce „PROMOCJA – CEGŁY GRATIS”.

 

 

Źródło: Eskadra Publica / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >