Rusza budowa Apartamentów Lilowa w Łodzi

Rusza budowa Apartamentów Lilowa w Łodzi

Apartamenty Liliowa to propozycja własnego, taniego w utrzymaniu mini domu dla osób, które lubią kontakt z przyrodą i relaks na świeżym powietrzu. Czytaj dalej

 

Będzie to kameralne osiedle 9 budynków dwurodzinnych usytuowane w cichej, zielonej okolicy w sąsiedztwie willowej części Julianowa. Architektonicznie, ze względu na płaskie dachy i bryły geometryczne, budynek nawiązuje do modernizmu. W inwestycji zaplanowano 18 mieszkań, każde z własnym ogródkiem lub dużym tarasem. Na parterze znajdą się mieszkania 2-pokojowe o metrażach 52 i 56m2 z własnym ogródkiem oddzielonym od sąsiada parkanem, dającym poczucie intymności.

 

Czytaj również: Jakie inwestycje szykuje Poznań?

 

 

Na piętrze pierwszym i drugim powstaną mieszkania 4 pokojowe o metrażach 88, 90 i 107 m2 – każde z dwoma łazienkami, dużymi przeszkleniami i 70 metrowymi tarasami (I piętro), które przed nadmiernym nasłonecznieniem chronić będą markizy. Na pierwszym piętrze znajdzie się również luksusowy apartament o powierzchni 114m2. Apartament będzie posiadał 4 sypialnie, dwie łazienki oraz 40 metrowy salon z kuchnią i 65 metrowy taras z markizą. Piętro drugie to mieszkania 3-pokojowe o metrażach 80 i 83m2 z dużymi 38 metrowymi salonami z kuchnią, dużymi przeszkleniami i 18 metrowymi loggiami.

 

Czytaj również: Przebudowa ulicy Generała Stanisława Maczka w Białymstoku zakończona

 

 

Mieszkania na parterze to idealna propozycja dla singli lub dwóch osób. Z kolei na piętrach, ze względu na powierzchnię, swoje wymarzone „M” powinny znaleźć rodziny z dziećmi. Chociaż osiedle jest oddalone od głównych szlaków komunikacyjnych, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy i hipermarket E. Leclerc‎. Osoby lubiące spacery ucieszy bliskość Parku im. A. Mickiewicza oraz Lasu Łagiewnickiego. 

 

Czytaj również: Jakie mieszkania najchętniej kupujemy?

 

 

Budynki będą wyposażone w jedno i dwustanowiskowe garaże. Mieszkańcy lokali 2-pokojowych będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe na ogrodzonym terenie. Posesja będzie zagospodarowana i otoczona zielonym skwerem. Będzie też wyposażona w podwójny system domofonów zainstalowanych przy ogrodzeniu i przy klatkach schodowych. Mieszkania będą miały wysokość 2,8 m., we wszystkich zostaną zamontowane drzwi antywłamaniowe klasy C oraz wszystkie instalacje teleinformatyczne.

 

 

Źródło: 3 PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >